Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta! Van olyan...

90 napos diéta! Van olyan akinek bevált és még azóta is tartja a súlyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok rosszat és jót hallottam erről a diétáról, arra lennék kíváncsi hogy aki kipróbálta az utána tudta-e tartani a súlyát és ha igen mióta?



2014. ápr. 22. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
A legjobb diéta amit ismerek. Sok rosszat hallottam róla, de gyorsan lehet látványosan fogyni vele és ráadásul még jókat is tudsz enni. Négy naponta csoki, fagyi, pizza stb. És ez alatt a diéta alatt tényleg rá kell vedd magad hogy egészséges ételeket is egyél. Délelőttönként és négy naponta gyümölcs. Keményítőnapokon főzelékek...bár én a sült krumplitól is nagyon jól fogytam . Akkor tudod tartani a súlyt ha a későbbiekben tartod hogy délelőtt csak gyümölcsöt veszel magadhoz. Egyébként azt javaslom hogy próbáld ki két hétig ezt a diétát. Két hétig jókat fogsz enni és látod hogy a te tested hogy reagál rá. Én az első két hétben nyolc kg-ot dobtam le úgy hogy nagyon jókat lakmároztam a megengedett ételfélékből. Csokiból sem csak egy kockát ettem meg szénhidrátnapon.
2014. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Az hogy egy nagy baromság és az olyanoknak való mint az első,akiknek fogalmuk sincs arról hogyan működik a testük.


2 hét alatt 8 kiló irreálisan sok,ennek a nagyrésze víz és béltartalom raadásul izomveszteség is..


Úgy meg vissza fogsz hízni mint a hétszentség hogyha utana ugyanúgy eszel mint előtte.A szép testhez életmódvaltas és akaraterő kell de nagyon nem art ha tudod hogyan működik a tested mert így csak sz3tcseszed

2014. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok. Biztos van tudományosan jobban megalapozott diéta is. Én csak a saját és a környezetem tapasztalatait tudom. Aki végigcsinálta a kilencvennaposat szinte mindenki lefogyott és nem is kellett kalóriát számlálgatni Barátnőm 25 kg-ot fogyott le úgy hogy nem fogta vissza az adagokat ,de például keményítő napon a szalonnakockákat nem ette meg a lecsóban . A pizzára sosem kért sajtot, csak zöldségeket és foghagymát. Lehet hogy tudományosan nem megalapozott ,de múködik. Javaslom hogy két hétig próbáld ki és meglátod a te tested hogy reagálja le.
2014. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Keményítő napon szalonnakocka? :-D Atya ég! Itt egy kis "tudományos" magyarázat: [link] A 90 napos agyrém a fogyatékosoknak való,akik sz@.rnak bele,hogy mit kajálnak.
2014. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Én csak azt nem értem miért kell belesz*rok mentalitással a testedet kicsináló dolgokkal kísérletezni ha van bevált,megalapozott módszer de ugye a nők imádják a fogyatékos diétákat..
2014. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én személy szerint semmiképp nem ajánlom!

3 hétig csináltam, igaz, könnyen betartható, de a szervezetem teljesen tönkretette. Nagyon legyengültem tőle.

Pedig tényleg csak 3 hét volt, nem 3 hónap!

Kb. 5-6 kilót fogytam vele, de egy hónap után már vissza is jött, úgy,hogy egészségesen étkeztem.

2014. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én 3 hete kezdtem 66.4 kg-ról, és ma reggel 62.6 voltam, tehát majdnem 4 kg lement. nekem tetszik, nem olyan nehéz betartani, bár családi ebédeknél nagy a kísértés, olyankor össze kell szedni magamat. a gyüminap kivételével a többi teljesen jó, kibírható. szerintem kezdj bele, tök jó lesz!
2014. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

Ez egy működésképtelen alibidiéta. A 90 napos baromság semmi másra nem jó csak önigazolásra, hogy márpedig genetikailag vagy kövér, és ezért nem tudsz lefogyni...

Valami kötözni való bolond kitalálta, és azóta is vannak akik azt hiszik, bármit is használ...

2014. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves nyolcas! A soraid olvasva te még nem próbáltad csak elhiszed amit írnak a fogyókúraguruk. Ez az a fogyókúra amiben először ritkán hisz valaki, de ha belekezd gyorsan látja önmagán az eredményt tudományos megalapozottság nélkül is.
2014. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kilences! Valóban nem próbáltam, mert némiképp jobban átlátom az emberi szervezet működését, és mert vékony tudok maradni TESTMOZGÁSsal és HELYES DIÉTÁval, nem ilyen 90 napos kreténségek, amik gyárilag nem működnek, de alibizésre tökéletesek ,meg kifogáskeresésre, miért nem viszi futni az öt tonnás valagát. Az ember a biológiai sokfélesége folytán teljesen alkalmatlan az ilyen 90 napos ökörségekre, ha utánanézel a metabolizmusnak, rá fogsz magad is jönni. Másrészt az emésztőrendszered sem fogja tolerálni ezt a fantörpikus ötletet, 20 nap se kell hozzá és szarrámegy az egész emésztésed.


A testmozgást sehogy nem lehet megkerülni. Nincs csodadiéta, nincs csodatabletta, nincs húsvéti nyuszi. Period.

2014. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!