Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ilyen életmód mellett lehet...

Ilyen életmód mellett lehet csinálni a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam a bőrömben, 170 cm-hez 60 kiló körül vagyok.

12 órában dolgozom, nappal és éjszaka felváltva, tehát nincs egy rendes ritmusa az életemnek. Így is érhet valamit ez a diéta? Vagy valami mást ajánlanátok?


2014. máj. 4. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mást. A 90 napos baromság egy eszement kretén dolog, működésképtelen alibi-diéta. A testmozgást és a helyes diétát nem lehet megkerülni, főleg nem ilyen operett-diéta ökörségekkel.
2014. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 90 napos sz@.r semmilyen életmóddal nem ajánlott.
2014. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még rosszabbul éreznéd magad.


Az ember legfőképp hús és zöldségevő. Tojás, hal, esetleg olajos magok és gyümölcsök tudnak beleférni.


Mesterséges adalékanyagok, vegyszerek, illetve a 90 napos diéta szénhidrát és keményítő napjain ajánlott ételek zöme alapvetően nem tartozik az ember ajánlott táplálkozásába, tehát amit nem ajánlunk az a 90 napos, amit igen az az első soraimhoz hasonló ételválaszték (nyilván lesz eltérés, valaki ajánl még tejtermékeket is, én nem, de ha a zöldség-húsevő alap megvan a liszt-cukor-tejevő alap helyett, akkor már jobb úton van az ember)

2014. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De akkor mit ajánlanátok?

Többek között anyagiak miatt sem tudok olyan ételeket enni, amik teljesen egészségesek, illetve nincs időm sem főzni mondjuk.

De tényleg szeretném jobban érezni magam.

2014. máj. 5. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy mit ajánlunk, az alapokat amiben talán a legtöbb haladó szellemű táplálkozási irányzat egyetért leírtam.


Azt is megjegyezhetem, hogy a világunkat a mostani vezetők, uralkodók nem úgy álmodták meg, hogy Neked pénzed és időd legyen olyan ételeket enni, amiktől túlzottan egészséges és hosszú életű, jó közérzetű legyél.


Illetve elzárják előled a tudást a sok tévinformációval (pl. azt sem tudod hogy nekünk most hihetsz-e).


De ha vagy olyan laza mint én, hogy 300 forintért (280) vettem kis répát meg kelkáposztát, lenyomtam hozzá füstölt sonkát és zsírszalonnát, így minden tápanyagot és remélem elég energiát is bevittem húsból és zöldségekből (+ zsírból) akkor aránylag még lehet esélyed átlag bérből, egész napos főzőcskézés nélkül is minőséginek tekinthető ételt enni.


De ehhez ezt eléggé akarni kell, meg érdemes nemet mondani a kakaós muffinra ha éppen megkínálnak a munkatársak ebédkor (kedves gesztusból persze). Innentől ez nem is feltétlen anyagi kérdéssé válik, hanem döntés kérdésévé. Kifli + joghurt helyett rágcsálnál-e répát szalonnával?


Akinek van több ideje és pénze annak mondjuk könnyebb nagyon finom, minőségi alapanyagokból készült főtt ételt készíteni/rendelni de hát.. kevés szerencsés van.

2014. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
170 cm vagy és 60 kg és szarul érzed magad? szerinted hogy érzik magukat azok akik tényleg dagik és olvassák a kérdésedet? köszönd meg az életnek inkább, h 60 körül vagy. ez teljesen egészséges, tökéletes a súlyod. nem kell anorexiásnak lenni, az már nem divat.
2014. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó. Én soha nem voltam sokkal több. Tehát nekem már ez nem tetszik. Nem másokhoz akarom viszonyítani magam.

Engedd meg, hogy szarul érezzem magam a bőrömben. Azt hiszem jogom van hozzá. És ilyen szempontból nem erdekel, hogy van, aki ehhez a magassághoz kétszer ennyi kiló.

ÉN érzem rosszul magam az ÉN bőrömben. Így változtatni szeretnék és tanácsot kérni. Anélkül hogy megszólnának. Ugyan úgy kijár nekem is a segítség, mintha 90 kiló lennék.

2014. máj. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!