Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » En a 20. napon tartok es 9 kg...

En a 20. napon tartok es 9 kg ment le rolam, de nem latja rajtam senki de a merleg mutatja ez miert van jo vagy rossz? Ha 11 kor ebredunk a gyerkocokkel kihagyom a reggeli gyumolcsot iszom egy kavet az baj?

Figyelt kérdés
jah es pl:nincs idom ebedelni es csak 3-4 ora korul ebedelek de mar nem vacsizok de kicsivel tobbet eszem es kibirom az jo vagy rossz ha kihagyom a vacsit?atlagban hanytol nem lehet estefele enni??
2008. júl. 29. 10:21
 1/3 anonim válasza:

20-30-... kg súlyfeleslegnél 9 kg nem olyan látványos. Ez ne vegye el a kedvedet, vagy ha fontos számodra mások visszajelzése, akkor kezdj el másmilyen ruhákat hordani, amiben már látszik a fogyás. :) Azoktól meg ne is várj ilyen felismerést, akik mindennap látnak. :)

Az étkezések számát tartsd be, és oszd el a mennyiségeket. A "kibírom" nem megoldás a gyomrodnak, anyagcserédnek, hogy megfelelően működjenek. Több étkezésre elosztva kevese(bbe)t egyél!

Az utolsó étkezés ideje függ attól is, mikor fekszel le, ha 10-11 körül, akkor 6-7 körül legyen a vacsi.

2008. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh, de sok kérdés :) 9kg? Az nagyon szép teljesitmény! Azért nem látszhat, mert sok felesleged van, de ha továbbra is szépen haladsz biztos, hogy mások is észreveszik, nem csak a mérleg.

Azt nem tudom, hogy diéta szempontjából mennyire káros vagy nem káros a kávé, de a szervezetedre mindenképp rossz hatással van. Mi is kávéval kezdjük a napot, nem reggelivel, és már nagyon sokan mondták, hogy gyomorfekélyt okozhat(kávé mellett még a cigi és szénsavas italok), ha reggeli helyett fogyasztjuk.

Szerintem az még jobb, hogy 3-4 óra körül eszel utoljára, mert lefekvésig meg tudja emészteni a szervezet.

Én több variációt hallottam arról, hogy mikor nem lehet már enni. Legtöbben a 7 és 8 órát mondják, de persze ez attól is függ, hogy hánykor fekszel le.

2008. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

rajtam 54 kg volt a sulyfelesleg nem 20-30 kg

2 terhesseg alatt szedtem fol koszonom meg nyuktattatok pl az anyum az egyetlen aki eddig eszrevette a combomon es a fenekemen szoval akkor nemsokara latni fogjak,koszonom

2008. júl. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!