Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Válaszolnátok pár szétválasztó...

Cookiegirl kérdése:

Válaszolnátok pár szétválasztó diétás kérdésre?

Figyelt kérdés
Elég jól haladtam a diétával mennek is le a kilók lassan de biztosan viszont még a hétvégén vendégségben voltam és gyümölcsnap helyett még 1 szénhidrát napom volt. Mennyire borítja ez fel az egészet? Úgy hallottam hogy sokan kihagyják a gyümölcsnapot és úgy is fogynak vele. Tényleg úgy is működik? Valamint gyümölcsnapon ehetek salátát? Egy oldalon azt olvastam paradicsomot is lehet enni , akkor salátát is? köszönöm a válaszokat előre.

2014. máj. 21. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

1. a paradicsom gyümölcs

2. ha már ezt a diétát választottad, akkor csináld rendesen. Kényelmesebb egész nap csokit meg tésztát enni, de ha az van előírva, hogy gyümölcsöt kell, akkor egyél azt.

3. Ha kihagyod a gyümölcsöt, akkor te a 90 nap alatt nem is akarsz magadhoz venni gyümölcsöt?

2014. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem borítja fel nagyon, ha egyszer nem úgy csinálsz valamit. Gyümölcsnapon ne egyél paradicsomot, se salátát! Amúgy nem akarlak megijeszteni, de a 90 napos diéta végére lefogytam szépen, de aztán pár hónap után visszajöttek a kilók. :/
2014. máj. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én nagyon intenzív tornával és ezzel a diétával fogytam 16 kg-ot.

A gyümölcsnap salaktalanít, ne hagyd ki, mert nem fog működni a diéta.

Az, hogy egyszer bűnöztél, még belefér, de ha nincs erőd tovább folytatni, inkább hagyd abba, mert ha nem tartod be, nem lesz értelme.

Víznapot egyszer sem tartottam. Az már nagyon mazochista. :)))

2014. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!