Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 78 kg-mal kezdtem el a...

Ha 78 kg-mal kezdtem el a diétát, kb. mennyi súlyleadásra számíthatok?

Figyelt kérdés
(persze akkor, ha mindent betartok)
2007. okt. 16. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkatársam 73 kg-al indult és 7 kg-ot fogyott, de ez egyénileg változó. Barátnőmmel majdnem azonos súlyról kezdtük (3 kg volt a különbség)Ő 24-et én 7-et fogytam.
2007. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Ne azt várd hogy mikor fogyok már le?Mert ha véletlenül többet mutat a mérleg a kelleténél,elmúlik a lelkesedés.Legyél kitartó és annyi kg leszel amennyi szeretnél. Sok sikert!
2007. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 77 kg-ról indultam, nov. végén lesz vége a 90 napnak, és 7 kg-ot fogytam. Én ennek is nagyon-nagyon örülök. A férjem sokkal többet fogyott, Ő 15 kg-ot adott le, de azt mondják, hogy a súlyfeleslegtől is függ, hogy mennyit adsz le, illetve a nőknek jobban tartalékol a szervezete. Ne add fel, csináld, megéri!!!! Ha 5 kg, akkor 5 kg, de nagyon jó érzés csinosabbnak érezni Magad!!!!!!!!!!!!
2007. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!