Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha (13) éves vagyok milyen...

Ha (13) éves vagyok milyen diétába vagy fogyókúrába keszthetek, ha még nem engedik meg nekem?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #diéta gyerekeknek 15 éves korig
2014. máj. 28. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kesztheted azzal, hogy eszel egy Magyar Helyesírási Szótárat.
2014. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyenbe, mert összeomlik a még fejlődésben lévő szervezeted.

Állj neki sportolni. Mindegy, hogy mit: bicikli, kocogás, úszás, akár tölts le Rubint Réka alakformáló tornát (tényleg, nem viccelek!).

Max. annyit tudsz tenni étkezés terén, hogy elhagyod a csokit, chipset, nasik terén inkább a zabfalatokat választod.

Felejtds el a cukros üdítőket, igyál vizet, de abból sokat, esetleg citromos vizet, ha szereted. :)

2014. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok: Egyszóval nem diétázni/fogyózni kell, hanem életmódot váltani :)

És mivel még nagyon fiatalka vagy, ha most életmódot váltasz, az hamar látszani fog, mert most, a következő pár évben iszonyat sokat fog változni a tested.

Általánosos voltam, amikor az egyik osztálytársnőm életmódot váltott. Mivel kistinik voltunk, fél év alatt leadta a pluszt, pedig nem koplalt, meg nem fogyózott, egyszerűen csak nekiállt kocogni, és kétszer is meggondolta, mit is eszik.


Ja, táncolni is lehet :)

2014. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Előttem hasznosak voltak. Sport - még van időd rá, ne strapáld magad diétákkal meg fogyós cuccokkal. Aki azzal próbál korrigálni magán később, örülne, ha lenne ideje sportolni és azt választaná szerintem. A fogyókúra szörnyű, a sport jó! Én 17 éves koromig heti 5ször jártam edzésre, utána felhagytam vele, egyből fel is szaladtak a kilók, most egy ideje megint jó formában vagyok és csak heti 2-3 szor sportolok, ami nem is megerőltető, de azt eszem ami jól esik és jól érzem így magam. Szóval tényleg csak ezt tudom ajánlani.
2014. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Először tudni kéne a diéta szó jelentését, illetve a fogyókúrának is jó lenne tudni.

Simán diétázhatsz, miért omolna össze a szervezete? Ilyen korba is a megfelelő tápanyag kell a szervezetnek.

Olvasd el a Sárga Kapszulát.

2014. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Belekezdhetsz abba hogy nem eszel cukrot, kenyeret és tejet, édességeket és fölös vackokat hanem zöldségeket és húsfélét, halat, tojást, desszertnek (édességnek) pedig egy kis gyümölcsöt eszel.
2014. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként, egy hatalamas bakit vettem észre a kérdésben.


Ha (13) éves vagyok MILYEN DIÉTÁBA VAGY FOGYÓKÚRÁBA keszthetek, ha még NEM ENGEDIK meg nekem?


Ha nem engedik, akkor teljesen mindegy milyet válatasz, nem engedik.

2014. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hmm logikázol, tök jó válaszokat adsz.. és látod, nem is olyan rég még kérdezted miért ilyen alacsony a százalékom.


Azt hiszem megtapasztaltad a választ Marcell.

2014. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaja,59%ból 39% lett. Egyelőre.
2014. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 haccp válasza:
sport
2014. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!