Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Letudok vele fogyni a nyáron?

Letudok vele fogyni a nyáron?

Figyelt kérdés

Suli után akarom kezdeni a 90 napos diétát.

155cm és 88kg vagyok.(18/F)

Célom legalább 70kg-ra való lefogyás.

Ajánlatos e ez; mennyit lehet vele fogyni

Am minden nap járok az erdőbe és este tornázok és súlyzózok egy 20 percet.


2014. jún. 4. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2014. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél tinicsaj, aki a Nők Lapjából szedi a diétákat, és attól várja a csodát... Első: Jó ötlet.
2014. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a gond is fenn áll hogy a jobb karomba van egy izomszövet szaporulat mely mindig fáj és sok súlyzózást nem merek vele bevállalni meg akadályoz a mozgásba is egy kicsit mert pl fekvőtámaszt nem is tudok csinálni.
2014. jún. 4. 15:01
 4/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Van egy kis baj. A kérdező csak akkor lehetne tinicsaj, ha átoperáltatja magát. Legalábbis a "18/F"-ből erre lehet következtetni. A magasságodat nem írtad el kérdező? Nem szoktam ilyen törpecirkáló srácokat látni.
2014. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez így már nem egyszerű. Nekem volt egy ilyen kishapsi ismim, pedig már ő is 20 körüli.


Kedves Miközöd, észrevettem.. Azért mondtam, hogy ne is vegye át azt a stílust :D


KONCSITAAA WRUUUUUUST

2014. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egyébként ne vedd kérdező offenzívnek, de eléggé mókásnak festhetsz ezekkel a paraméterekkel. Kis Danny De Vito klón.
2014. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Kis törpemanó ^^ Ne bántsd, lehet zabálnivaló!


Hmmm, most olvasom... Minden nap jársz az erdőbe. Te tényleg manó vagy!

Amíg oda jársz megdézsmálni a mézeskalács házikót, sajnos nem fogsz lefogyni, mert az még évtizedekkel előtti készítés, nem gluténmentes!

2014. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

eszedbe ne jusson.

az első válaszoló által ajánlott online könyvet olvasd el.

ha meg úgy érzed sok neked kiszámolni kalóriára és összeállítani egy étrendet fél óra alatt,akkor a paleolit táplálkozás könyvet vedd meg és alkalmazd.

2014. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Wáó, mekkora paraszt itt egy két válaszoló. O.o


Kérdező! Ez a 90 napos diéta tényleg baromság, én is a sárga kapszulát ajánlom. Ne foglalkozz vele, hogy a testépítésről szól, leír mindent a diétáról is.

2014. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tornázhatsz, de ne egyél kenyeret.
2014. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!