Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor indul be a fogyás a 90...

Mikor indul be a fogyás a 90 napossal?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Általában már 1-2 hét után van eredménye.
2006. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
én ma tartok a 17.napnál és eddig semmi, lehet hogy rosszul csinálok v.mit, vagy még legyek türlemes???????
2007. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én betartom a diétát,és igaz hogy tornázok is minden este, de a heti 3kg.lemegy!Ennél hatásosabb diétával még nem találkoztam!
2007. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fogyás az elején a leggyorsbb, az első 3-4 hétben. Aztán lelassul-most tartok én itt-, de ez teljesen normális, hisz a szervezetünk megpróbál alkalmazkodni az alacsonyabb kalóriabevitelhez. Ha tovább folytatjuk a siker nem marad el.Remélem:)
2007. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én a tapasztalatom, hogy mindenki másképp reagál a 90 naposra. Én eddig két alkalommal csináltam végig. Mind a két alkalommal, majdnem végig alig fogytam (természetesen nagyon elkeseredtem), de utána szaladtak le a kilók. Mind a két alkalommal több mint 10 kg volt az eredmény.
2009. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!