Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kérhetnék véleményt erről a...

Kérhetnék véleményt erről a 90 napos diétáról? Sokat lehet olvasni, hogy nem jó, nem egészséges, sokan viszont mellette állnak! Tapasztalatokat írnátok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 20:51
 1/6 anonim válasza:
én csináltam többször is. a közérzetem az nagyon jó közben. először fogytam 10 kilót, abból 5 visszajött. aztán másodszor fogytam 6 kilót, az is visszajött fél év alatt. aztán csináltam most nemrég is nem is a fogyás miatt már csak a méregtelenítés meg jobb közben a közérzetem, de nem nagyon fogytam tőle semmit. most jelenleg 5 kilóval vagyok kevesebb mint 3 éve, amikor először csináltam. hallottam róla olyat, hogy ezt csak egyszer csinálhatja az ember mert utána nem használ, nemtudom van e benne valami. az orvosommal mielőtt elkezdtem megbeszéltem és azt mondta hogy csinálhatom, mert végülis mindenféle tápanyag jut a szervezetembe szóval nem annyira káros. 13 évesen csináltam először, most 16 vagyok. szerintem kipróbálhatod, veszíteni valód nincs. az első 8 nap nagyon nehéz, utána annyira nem. ez a diéta viszont csak akkor jó ha tényleg van is miből fogynod. remélem segítettem:)
2014. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltam ugyan, de számomra mindent elmond róla, ha valaki azzal érvel, hogy már többször is csinálta, és akkor szépen leadott kilókat.


Könyörgöm egy jó diéta egy életre szól! Ha ez a 90 napos hatásos lenne, akkor utána nem hízna vissza az illető. De mivel csak arról szól (mint a legtöbb másik divatdiéta), hogy x napig vonj meg ezt meg azt a szervezetedtől, addig nem lehet csodát várni.

A hatásos étrend, amit tartósan lehet csinálni! És ez alatt nem néhány hetet, hanem éveket, évtizedeket értek.

2014. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2. válaszolóval. Ezek az "időszakos" diéták nagyon nem jók. Én életmódot váltottam 3 éve, lefogytam 24 kilót, amit azóta tartok is. Tartós eredményhez életmódváltásra van szükség.
2014. jún. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi! azzal kapcsolatban tudtok tanácsot adni, hogy a fehér kenyeret, zsemlét, kiflit mivel pótoljam? reggelire mondjuk nem gáz egy kevés elvileg, de pl vacsora mi legyen? ebédhez meg eleve nem ennék kenyeret meg ilyesmit!
2014. jún. 17. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljeskiőrlésűvel. Sokkal jobban eltelít, és a vércukrodat sem dobja meg :)

Arra figyelj, hogy az összetevők listáján a tk. liszt legyen első helyen :)

2014. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Es a 91.naptol nem fog szamitani h nezel ki? Mert amit nagy nehezen lekoplaltal, majd szepen visszajon, ha ujra visszatersz ahhoz az etrendhez amiert ugy dontottel h belevagsz ebbe a 3 honapos koplalasba..es akkor majd ujra "dietazol" 90 napig, aztan letelik, eloveszed a karej kenyeret, megint elhizol, megint 90 nap kinlodas..es ennek mikor lesz vege? Ordogi korforgas, sajat magadat csapod be. Arrol nem is beszelve, hogy a borod olyan lesz egy ido utan, mint egy ures tejes zacsko.

El sem tudom kepzelni mi a nehez abban, hogy kicsit odafigyelunk arra mit eszunk, megvesszuk az alapanyagokat es fozunk belole. Ez nem azt jelenti hogy eletunk vegeig koplalni kell, meg soha nem ehetunk meg egy csokit, csak az autoba se hasznalt etolajat tankolsz, hanem elmesz a benzinkutra es azt toltesz bele amitol el tud indulni.

2014. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!