Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ch napra hogyan keszited a...

Ch napra hogyan keszited a palacsintat?

Figyelt kérdés

Hagyomanyosan vagy van valami tuti bevalt recepted tej es tojasmentesen?


Az egyik orvos azt mondta nekem par hete, hogy pl.a krumplisteszta is azert ch-s etel, mert tobb benne a ch, mint a kemenyito.

Ezek szerint, akkor a tojas es tej mennyiseg sem befolyasolja a ch napon a palacsintat?


2014. jún. 20. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
miert a kemenyito az nem CH? tudtommal az!!!!!
2014. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tojást miért kell kerülni? Én nem követek ilyen 90 napos hülyeségeket, de az enyém elég diétás. Víz, protein por, zabpehelyliszt, 3-4 tojás (amiből csak 1-2 sárgája kerül bele) kókuszzsíron sütve. Töltelék pedig zsírszegény túró citrommal. Édesítésnek nyírfacukor. Jóval könnyebb kaja, mint a normál palacsinta. A helyetekben nem tartanék külön szénhidrát napot, vagy ha mégis akkor csak lassú felszívódású szénhidrátból. Tudom, ilyenkor sokan mindenféle vackot összeesznek, pedig ha megnöveled az inzulinszintet a magas GI-jű ch-val, akkor a szervezet a magas inzulin miatt nem tud energiát nyerni a raktározott zsírból, ráadásul erre úgy reagál, hogy plusz éhségérzet fog jelentkezni!
2014. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az egyik orvos azt mondta nekem par hete, hogy pl.a krumplisteszta is azert ch-s etel, mert tobb benne a ch, mint a kemenyito."


Jézus! Ha már az orvosok is!!

2014. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
figyelj ha palacsintan meg ehhez hasonlo dolgokon jar az eszed nem fogsz fogyni, 90napos dieta nem jo, cs a feherjenap ér az egeszben valamit a tobbi nap az szenhidratdús nap, ez van,aki fogyni akar az feherjet fog enni,akihizni az szenhidratot-kemenyitot.maskepp ezt nem lehet megoldani, hacsak a bevitt CH-t le nem tornazod, de azt meg kétlem.
2014. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem szemetet ennél egy logikátlan, semmilyen értelemmel rendelkező undorító divatszenny keretében? Szánalom, komolyan.
2014. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!