Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1. Délután nasiként lehet...

1. Délután nasiként lehet gyümit enni? 2. A vacsi mindíg ua, mint az ebéd? 3. Keményítő napon lehet főzeléket enni? Elkészítés? 4. Édesítőszerrel tea, kávé minden nap? 5. Madártej fehérjenapon édesítővel? 6. Szénhidrát napon palacsinta?

Figyelt kérdés
Segítsetek, Ti akik már sikeresen túl vagytok a 90 napos diétán. Jan 1. -én kezdtem és néhány dolog nem világos.10 kg-ot szeretnék fogyni és szeretném helyesen csinálni. Hogy lehet, hogy fehérje és keményítő napon is lehet egy szelet kenyeret enni?
2010. jan. 3. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd abba ezt a diétát. Ha csak nem akarod visszaszedni a 90 nap után a leadott kilók 2xesét... És ráadásul egészségtelen lenni...
2010. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem eszem ekkor kenyeret.Úgy tudom,hogy délután már nem ehetsz gyümölcsöt,vagy ha eszel csak 2órával a másik evés után és előtt.Nálam nem mindig ua. a vacsi és az ebéd.Keményítő napon hüvelyesket lehet enni fözeléknek,talán fött krumplival süríteni.
2010. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!