Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek ez így jó volt?

Szerintetek ez így jó volt?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a diétát. Leírom mit kajáltam ma. 176 cm 72 kg vagyok 17/f és 5 kg-t akarok ledobni zsírból.


1. étkezés: 3 főtt tojás

edzés:konditerem súlyzós edzés

2. fehérje por

3.étkezés: barna rízs+csirke hús

4. étkezés: 1 répa (már ha ez étkezésnek számit)

5. étkezés: ilyen tejbe beletett cucc amit tejel kell enni.mi hülye néven hívjuk amiről úgysem ismernétek fel a hivatalos nevét meg nem tudom

6.étkezés barna rízs magába

7. étkezés barna rízs+csirke hús

8. étkezés csirke hús+uborka saláta


Nem túl nagy adagokat ettem. Köszi előre is.



2014. júl. 6. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem sok ez a sok rizs...
2014. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit kéne rízs helyett? Voltam most hugyozni hús szagút hugyoztam.. XDD Lehet az lesz a sok inkább.. Az a baj diétás kajában nem nagyon lehet válogatni.
2014. júl. 7. 01:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Délutánra a rizst lecserélném párolt zöldségre vagy valami nyers salátára. A rizs mellé is ajánlatos zöldséget enni, lassítja a felszívódást. A tejbe rakós cucc az bármi lehet, de ha zabpehely, akkor azt kora délutánig kéne enni.

A folyadékra figyelj, a magas fehérjebevitel és a diéta miatt is fontos, hogy naponta legalább 3,5 liter vizet igyál. Nyilván ezt elosztva, nem egyszerre.

2014. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Problémák:

- Kellene aerob mozgás például lassú futás 1 órán át

- A tej kb cukrozott telített zsír...

- Tojás sárgája telített zsír

- Vacsorára sovány túró sokkal jobb

- Rizst magába ne egyél, a csirkemelltől nem nagyon hízol a rizstől pedig igen

- Több saláta és kevesebb rizs

- Nem írtál pontos mennyiséget így nehéz megmondani, hogy mennyire sok vagy kevés az egyes makrotápanyag.

2014. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
édesburgonya, saláták. Hugyozni meg a ló szokott!
2014. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!