Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek fogynom kéne? És...

Szerintetek fogynom kéne? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok kb. 170 cm és 65 kiló. Úgy érzem hogy van rajtam egy kis felesleg, de nem tudom hogy kezdjek bele fogyókúrába vagy sem, és ha igen mégis milyet ajánlotok? Vagy inkább csak kezdjek el edzeni?
2014. júl. 17. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogynod nem kell.Még mindig ugyan az az aranyszabály:sport+helyes táplálkozás.Sokkal többre mész mint a mindenféle "csoda diétákkal".Szerintem érted mire gondolok.Dinnyediéta,csokidiéta meg az ilyen hülyeségek.
2014. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha zsírból leadnál 5 kilót az egész jó lenne. Napi 110-120g fehérje (csirke, tojás, pulyka, marha) 150g szénhidrát (rizs, durum tészta stb) napi 5 étkezésre elosztva és mindenhez, zöldség, párolt zöldség, 3 liter víz. a cukrokat meg a gyümölcsöt is azt kihagynám, ha nagyon muszáj akkor 11 és 15 között csak. A súlyzós edzés az jó lenne még de ha nincs rá mód jó valami keményebb testsúllyal végzett edzés is. Edzés után azonnal fehérje bevitel, hús vagy tojás kis rizs és zöldség.

Aerobnak meg 40-60 perc folyamatos tempós gyaloglás a legjobb reggel kaja előtt. suli kezdésig 5 kilóval kevesebb vagy, és formásabb feszesebb.

2014. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 18. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!