Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jo volt a mai feherje napom?...

Jo volt a mai feherje napom? Bocsi a kerdesert csak ma kezdtem es eleg amator vagyok :/

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 2 db nektarint kesobb egy pohar tejet

Ebedre halat ettem salataval

Aztan Uzsonnara 3 tukortojast olivaolajban sutve es vegul vacsira meg egyet. Es kb 3 liter folyadekot ittam es futottam felorat.


2014. júl. 21. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Ez koplalás, nagyon nem egészséges, ahogy maga a 90 napos sem.
2014. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a reggeli pocsék.

éhgyomorra gyümölcscukor,aztán az inzulin szintet még feldobod jobban a nem emberi táplálék tejjel ami emészthetetlen cukros zsír.

tehát ez nulla.

ebéd az okés,ebből kellene legalább napi 3 étkezés még.

uzsonna.

itt az olaj nem stimmel,vagy kókuszzsírban csináld a tojást,vagy állati zsírban.

hőkezelve az oliva is elveszíti kedvező tulajdonságait és ugyanolyan egészségtelen,mint a napraforgó olaj.

aztán hiányzott a rost a tojás mellől,vagyis paprika paradicsom.

lényegi pont,hogy nem 3-4 naponta kellene így étkezni,hanem ez kellene legyen a mindennapi menü.

feltéve,hogy a fogyás és az egészség a célod.

vagyis akkor-

reggeli-

3 tojás,zöldség

tízórai,ebéd,uzsonna 3 óránként-

párolt,grillezett hús zöldséggel.

estére jöhet megint 3 tojás és zöldség.

ha mellé teszed a szénhidrát napokat,meg a többi téveszmés butaságot,akkor értelmét veszíti az egész erőfeszítés.

minden nap ez vagy hasonló legyen a menü.

2014. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!