Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elkezdtem már többször fogyókú...

Elkezdtem már többször fogyókúrázni de nem fogytam. Biciklizek és futok rendszeresen emellett tornázok, de nem megy. Gondolkoztam a full blast zsírégetőn, mert van rajtam zsír comb tájékon főleg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok? Vegyek? Ha igen mennyit szedjek naponta? Mellette milyen sport, étkezés?

2014. júl. 24. 00:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

zsiregetoket felejtsd el, ertelmuk nulla.


Kevesebbet kell enni, ennyi a titok.

2014. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A zsírégetők csak kiegészítésnek jók, nem fogsz tőlük fogyni, kis mértékben befolyásolják az eredményt. A probléma a táplálkozásoddal van. Olvasd el a sárga kapszula című ingyenes ebookot. Rászánsz 1-1,5 órát, és rá fogsz jönni, hogy eddig mit csináltál rosszul.
2014. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Osztálytársam szedett zsírégető, de hamar abbahagyta, mert nagyon fulladt.
2014. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de nem eszek sokat sem, például este voltam x kiló semmit se ettem és reggelre több voltam
2014. júl. 24. 11:39
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor dobd ki a mérleged. Gondolt át mit írtál. Ha nem ettél és nem ittál semmit, és reggelre nehezebb lettél, akkor te valami csoda folytán képes vagy a semmiből valamit csinálni. Teljesen felesleges fél naponta méregetni magad, bőven elég hetente 1-2-szer, különben ráparázol a teljesen normális súlyingadozásra. Mindig reggeli WC után mért, mikor még nem ittál vagy ettél semmit.

Én is ezt mondtam, hogy nem eszek sokat, mikor kövér voltam. Csakhogy az étel mennyiségét nem kilóban és darabban mérjük, hanem kalóriában. Szerintem meglepődnél, ha kiszámolnád mennyit eszel egy nap. Az sem mindegy, hogy mit eszel. A sok szemét bolti kaja rendesen tudja növeszteni az ember seggét.

2014. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

teljesen jo irja az elozo, az embereknek fogalmuk sincs mennyi kaloria van abban amit megesznek.


Kezdj el szamolgatni, meg fogsz lepodni.

2014. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

tudom mennyi van benne figyelem..

és de nehezebb lettem

2014. júl. 25. 00:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez alapján én azt a diagnózist állítanám fel, hogy hülye. Ezen sajnos sem én, sem a zsírégető nem tud segíteni.
2014. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hülye vagy. Kicsit álmos vagyok, ilyenkor néha előfordul, hogy nem azt gépelem, amire gondolok. :)
2014. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
mi jogon hülyézel le te nyomorult? húzz innen te nyomorék
2014. júl. 25. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!