Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le szeretnek fogyni 30kg-ot,...

Le szeretnek fogyni 30kg-ot, a 90 napos dieta hasznalhat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
10-12kg erejéig biztosan, nekem is segített, utána viszont váltani kell, de erre még rá ész:) kezd el! sok sikert!
2014. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább egy teljes életmódváltás. Egészséges, kiegyensúlyozott és mértéktartó táplálkozás, nem valami ostoba "diéta". És persze a testalkatodnak megfelelő mozgásforma. Ha valóban szükséges 30 kilót ledobnod, mindenképp beszéld meg egy orvossal előbb, mert az ízületeknek az már komolyan megterhelő lehet esetleg.
2014. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha zsírból szeretnél fogyni akkor étrend + sport. Nem 90 napos meg egyéb baromságok. Ha tökmindegy plöttyedt leszel -e illetve kedveled a yoyo effektust akkor, de csak akkor fogyókúrázz. Kifejezőbb neve = hízókúra. Hajrá! :)
2014. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Előttem szólónak teljesen igaza van. A diéta CSAKIS mozgással együtt hatékony.Magában a diéta csak látszat megoldás, izom leég,viszonylag sok zsír is, és marad a jól meglazult bőrredő rengeteg.Elég hülyén néz ki.

Személyi edző vagyok.

2014. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!