Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A 90-napos diétát kipróbáltátok? Milyen tapasztalaitok voltak? Sikerült fogyni? Hogy csináltátok? Miből fogytatok? Mozogtatok is mellette? Kérlek írjatok nemet és kort is:)

2014. aug. 15. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem probáltam, nem is ajánlom, személyre szabott kiegyensúlyozott étrendet javaslok.
2014. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. aug. 15. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a következő kis olvasmányt: [link]
2014. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

először 25 évesen, kb. 70 napig csináltam, egy jó kis utazás előtt (két hét Rodosz) :) akkor 58-ról 53-ra mentem le(ez nekem nagyon ideális súly) nyaralás 2 hete alatt, köszönhetően az ALLINCLUSIVE-nak is, 56-57 kilóra visszamentem :) de amúgy jól esett a fogyó :) a gyümölcstől azért évekre elment a kedvem, elmúlt a de beleharapnék egy ropogós édes almába... (pár év után azért ismét jól esett a gyümisali)


aztán 34 évesen újból elővettem a 90 napost... érdekes volt, mert megint jól ment, de a szénhidráttal gyűlt most meg a bajom. utáltam pizzát, kenyeret enni... végül is kiderült miért, candidám volt.


mikor áttértem ezért a candida diétára, rájöttem, hogy az sokkal, de sokkal jobb, ja és arra is rájöttem, hogy hiába fogyaszt egy ilyen szétválasztó diéta (aminek persze a lényegét nem a szétválogatás, hanem az odafigyelés, a kontroll és persze a délelőtti gyümölcsfogyasztás adja) szóval rájöttem, hogy elnyomja az ember a szervezete jelzéseit egy ilyen diétával (és bármely előírós étrendű diétával) és bár tud fogyni, nem biztos, hogy az egészségére tesz.


szerintem amúgy jó ez a diéta, de ha azt szeretnéd, hogy tudd, mi az, amivel egész életedben kordában tudod tartani, illetve a komfortzónádban tudod tartani a testsúlyod, akkor inkább ollózd össze azokat a dolgokat, amik a diétában közösek, és alkalmazd azokat. (pl. délelőtt gyümölcs. négy naponta pici csoki rendben. négy naponta zöldségnap = mert ezek mind jó dolgok ebben a diétában)


javaslom a kandidadiétát. kemény ugyan, de nem csak fogyaszt, hanem gyógyít is. (hogy miért? ha érdekel, olvass utána. ha kipróbálod, döbbenni is fogsz) :)


hajrá hajrá

2014. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))
2014. aug. 16. 10:31
 6/9 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz akkor hízni fogsz
2014. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A barátnöm egy év alatt fantasztikus alakot ért el vele, de ő napi szinten eljárt futni. Szerintem ne a trendek és mások élményei határozzák meg, hogy mi mellett döntesz. A 90 naposhoz kitartás kell, és utána is ügyelned kell az étkezésedre és meg kell tartani a gyümölcsnapokat. Azt mérlegeld inkább, hogy melyik diétát tudod fogyókúra helyett új életmódként magadévá tenni. :)
2014. aug. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 22. 12:48
 9/9 Sowilo ***** válasza:

"Szerintem ne a trendek és mások élményei határozzák meg, hogy mi mellett döntesz."


Szóval az ilyen önpusztító baromságokat mint a 90 napos, el lehet felejteni.


"A 90 naposhoz kitartás kell"


Kitartóan kell zabálni a szemetet, mi? Jó vicc.


"melyik diétát tudod fogyókúra helyett új életmódként magadévá tenni."


Mondjuk az emberi táplálkozás nevű étrend jó választás lenne. Ha viszont ezt egy ilyen 90 napos diétával csinálod, kórház lesz a vége.


[link]

Kezdésnek ezt a cikket ajánlanám.

2014. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!