Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos után mi legyen?

90 napos után mi legyen?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a 90 napos diétát, fogytam tőle 14 KG ot és a diéta egész ideje alatt nem ettem kenyeret!

Az abonettel helyettesítem a suliba a szendvics helyett jó ez így?

93 kg voltam most vagyok 79, de olyan 70 kg-ra szeretnék fogyni.

Szabad e a 90 napos étrend alapján tovább enni vagy már elég ha csak odafigyelek h mit és mennyit?

Persze a napi mozgás megvan :) .


2014. szept. 2. 16:27
 1/6 anonim válasza:
Azért sokat fogytál, egy kicsit megállnék. Bárcsak nekem is ilyen gondom lenne, de én hízni szeretnék, s nem megy.
2014. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sowilo ***** válasza:

Például elkezdhetnél egy egészséges étrendet követni, hogy helyreállítsd mindazt a szervezetedben, amit a 90 napos diétával tönkretettél. Máskülönben beteg leszel. Komolyan.


Simán lefogyhatsz még 70kg alá is, csak normálisan kell csinálni, és nem a női magazinok útmutatásai alapján.

2014. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Továbbra sem eszem kenyeret abonett van helyette és kevés csoki és mennyiség :)

Így is megy a fogyás csak lassabban.

2014. szept. 25. 07:16
 4/6 Sowilo ***** válasza:
Túl gyorsan megy a fogyás főként izomból. Zsírból viszont szinte semmi nem megy le. Ezt így látatlanba megmondom neked. A 90 napos diéta ezt okozza a szervezetben. Ez biológia.
2014. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocs hogy belerondítok a látatlan megérzésedbe, de ez nem így van.

Mert közben eddzedtem és a másik elég nagy hasizmom volt akkor.

2014. szept. 26. 13:13
 6/6 Sowilo ***** válasza:
És ha közben edzettél? Mi tartaná rajtad az izmot, talán a csoki?
2014. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!