Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek a szülinapomra...

Szerintetek a szülinapomra hatossal kezdődhet a súlyom?

Figyelt kérdés

sziasztok!

172 cm és 77 kg vagyok.

tegnap kezdtem a 90 naposat.

a 6-sal kezdődő súly lélektani határ,gyerekkoromban mikor 70 kg lettem(13 évesen) az idősebb testvéreim azzal ugrattak,hogy mit hetvenkedsz itt...

Most mosolyogtok magatokban,utólag vicces is a szófordulat azonban nekem fáj ez a dolog.

tehát norbi updatet is csináltam,de nem éreztem magam jól tőle pár hónap után abbahagytam.akkor lementem 72 kgra.

most belekezdtem ebbe,nagyon nagy az akaraterőm,leszoktam már a cigiről is másfél éve...érzem,ez most menni fog!

65 lenne a legnagyobb álmom,(a legeslegnagyobb a 60kg:))

december közepén leszek 23 éves.

heti egyszer járok edzőterembe illetve a napi nyolc óra munkám fizikai rohangálós pakolós,naponta egyszer fél órát sétálok a kutyusommal.

szerintetek menni fog a hatossal kezdődő súly?


2014. okt. 18. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=S62uBl49suI


Ezt nézd végig. Leakarsz fogyni? Itt a megoldás;) persze ha nem vagy lusta és nem adod fel! Akkor itt a megoldás!

torrentről töltsed le.. the insanity workout

2014. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

napi 1x ki kell bírnod az edzést + diéta és 2 hónapon belül több mint 10 kiló fog lecsusszanni rólad...

ha csak diétázni akarsz akkor meg esélytelen hogy elérd amit akarsz

2014. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem lustaságból,hanem mert nincs időm mindennap bejárni a munka és a kertes ház meg a kutya mellett a városba és még ott napi másfél órát edzeni,aludni is kell valamikor illetve három műszak mellett ennyit tudok kihozni az energiámból.most is azért van időm írni,mert táppénzen vagyok a héten.
2014. okt. 18. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:

van 40 perces és 1 órás edzés

másban nem tudok segíteni, szóval sok sikert , hajrá:)

2014. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. okt. 18. 16:56
 6/12 A kérdező kommentje:
huh ez az insanity nagyon jónak tűnik!
2014. okt. 18. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 77 kg vagyok és szintén ezen dátumig akarok 6-ossal kezdődő lenni:) Aztán tovább. Vagyis nem akarok lenni, hanem leszek. Ha ennyire nincs időd edzeni, a kajára pláne oda kell figyelned. A fizikai munka sajnos csak lefáraszt, de nem testmozgás. Nem kell minden nap edzened, mert a szervezetednek is pihenni kell. De a heti egy edzés kevés. Ha más nem, egy-egy fél órás HITT bele kell, hogy férjen. Sok sikert:)
2014. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
-T (HIT)
2014. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szurkolok neked, december közepéig az egészséges az lenne, ha mondjuk 69-68-ig lemennél. Utána ne add fel és elérhető a 60 is. Én is fizikai, pakolós (egy műszakban több tonna!! árut mozgatok meg összességében kézzel vagy "békával" (nem elektromos)), mászkálós munkát végzek és hidd el nekem, hogy még emellett a munka mellett sem elég a heti 1 alkalom edzés. Legalább heti 5 nap edzés kellene, de minimum minden második nap.

2014. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek valahogy megpróbálok valami plusz mozgást beiktatni itthon azt hiszem,hogy ne utazással menjen el az időm,hanem itthon tornával.

egyébként négy éve fogytam le 84 kilóról 75re,akkor biciklizéssel,napi 15 km-t kellett tekernem az állomásig ahonnan vonattal mentem suliba.2 hónapig csináltam akkor és úgy ment le 9 kg,hogy mindent ettem.mindenkinek kitartáááás:)

2014. okt. 18. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!