Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Arcból illetve hasból hogy...

Arcból illetve hasból hogy lehetle leadni a zsírt? Van erre valami módszer?

Figyelt kérdés
hallottam arról hogy naponta egy kis pohár ( 2 deci) citromlé éhgyomorra az égeti a zsírt a hasról... az tényleg beválik?

2014. nov. 16. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gondolkozz egy kicsit!

Hülyeség!

A szervezeted nem tudja szabályozni,hogy egy adott testrészről fogyj, mindenhonnan fogsz,ha betartod a napi kalória adagot,egészségesebben eszel,és sportolsz.

2014. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Son ***** válasza:
Ha napi 2 decit megiszol éhgyomorra eléggé tönkretesz szerintem... Vannak olyan gyakorlatok amik jobban hatnak egyes részeire, de úgy hogy, na most csak a jobb combon felső harmadáról akarok lefogyni, nem fog menni
2014. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Felülés, rágózás.
2014. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, a 2 deci citromlé éhgyomorra égető tulajdonségú.

Égeti a gyomrot!

2014. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem derül ki kérdésedből: mennyi idős vagy, fiú-e vagy lány.

Gondolkozni nem fáj: csak egyszer próbáld ki, mennyi citrom kell 2 dl lé kinyeréséhez (gépi facsaró nélkül).

Aztán gondold meg, mennyibe kerülne havonta egészséged ilyetén tönkretételéhez!

Ha pedig cukrozod, hogy megihasd, a savat az sem semlegesíti, viszont hizlal...

2014. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
14/f vagyok, 65 kiló, 164 cm és ezt a citromosat kipróbáltam régebben, ( olyan szeptember táján, kb 4 hét után leálltam vele ) csak abbahagytam, mert mindig savas volt a gyomrom, meg mindig mikor böfögtem szétmarta a torkom... :s
2014. nov. 20. 19:36
 7/11 anonim válasza:
Ha égetni akarod akkor ne egyél húst rizzsel meg krumplival hanem zöldséggel,savanyúsággal.És naponta csinálj felüléseket.
2014. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a citromleves dolog annyiban igaz, hogy az citromos viz (a viz es a citromle 4:1 arany kb) es ehgyomorra ha megiszod jot tesz az emesztesnek. De egyel utana max feloraval mert savat csinal!

Ez annyiban "egeti a zsirt", hogy az anyagcseret gyorsitja kicsit...tehat elvileg fogyhatsz is tole de csakis ha visszafogsz az evessel es mozogsz eleget.s

2014. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Az igaz hogy a szervezeted nem tudja szabályozn de

Te tudod arcról ugy tudsz fogyni hogy pofozod magad

és hasról úgy hogy sokszor gyomron vágod magadat.

sokaknak bevállt.

2014. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó... ekkora barmot :D próbálgasd magadon, ha kell segíthetek is. :)
2014. dec. 4. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!