Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ciki a 90 napos diéta egy 12...

Ciki a 90 napos diéta egy 12 éves fiúnak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is írná igen tudom fejlődésben vagyok meg a szokásos ami igaz is.De nem látok más megoldást.Sportolni sportolok heti két egyórás edzés gyógytestnevelés (majdnem negbuktam tavaj azért járok)de nem mennek le a kilók.Ezért gondoltam hátha ezzel le tudná menni egy kicsi.De ez nem ciki?Úgyértem általában a lányok szoktak foglalkozni a súlyukkal,külsőjükkel.A válaszokat köszönöm
2014. nov. 18. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, hány kiló vagy. Szerintem kérd dietetikus szakember tanácsát. A gyógytestnevelést nem fogyásra találták ki. Számít, hogy hol, milyen módon vagy kövér és mennyire (ezt már írtam), esetleg egy vérvétel sem ártana (hormonok). A te korodban semmilyen drasztikus módszer nem ajánlott saját szakálladra (ami még ugye nincs is ;-).
2014. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban tanács: talán kérj a rokonoktól karácsonyra egy szobabiciklit vagy valami hasonlót, úszás is tud segíteni, egy kis kocogás (barátokkal?). Fiatal vagy, most van időd és a szervezeted is igényli a sportot!
2014. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
90napos senkinek se jó, normális étkezésre térj át és sportolj.
2014. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"majdnem negbuktam tavaj azért járok"

Nem csodálkozom, hogy nem mennek le a kilók. 12 évesen máris ilyenekkel foglalkozol, hogy 90 napos diéta? Van egy egyszerűbb fogyási mód: egészséges életmód. Inkább erről kezdj el tanulni, már ha tudsz ilyet. De persze ezt el ne mondd a lányoknak, mert az egészséges életmód az nem hangzik menőn, biztos nagyon unalmasnak találnának miatta.

2014. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most lehet, h 'dagi' vagy, de ahogy nőssz, ez változni fog. ahogy meg fogsz nyúlni, lemennek azok a kilók. ;-)
2014. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!