Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki mit tapasztal a 90 napos...

Nikoletta 56 kérdése:

Ki mit tapasztal a 90 napos diétáról? Fogyás szempontjából? én 2 naponta tornázom mellé. Napi mennyi folyadékot igyak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztalatból írom, de gondolatmenetem szerint hülyeség. Ha működik is, mit csinálsz 90 nap után? Visszatérsz a régi életmódodhoz és visszahízol.

Én inkább az életmódváltást javasolnám:)

A torna egyébként jó, inni pedig minimum 2 litert kellene.

2015. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem túl eszes osztálytársaim kipróbálták, legjobban még az járt, aki már az elején feladta. Keress egy normális diétát.
2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csalódott vagyok. Reméltem, mostanra mindenkinek a könyökén jön ki, hogy mennyire károsak a diéták. Ha kevés tápanyagot viszel be, az izmaidat építed le. Mivel az izmok sokkal több energiát követelnek, minden energiaszegény időszakban ehhez nyúl elsőként a szervezeted. Mivel azonban csökken az izom mennyisége, a tápanyagigény is csökken, tehát sokkal kevesebbet ehetsz meg, mint addig. Arról se feledkezz meg, hogy a belső izmaidat is veszíted, tehát sokkal rosszabb lesz a bélműködésed -> szorulás, miegymás lép fel.

Szóval hagyd a diétát és válts életmódot.

2015. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha olyan egyszerű lenne......szültem .1,5 éves a kisfiam...igazából csak a hasam zavar az nagyon meg maradt! bevallom ...ettem sokat...de most elkezdtem sokkal többet inni és egészségesebben élni..esténként tornázom..de mindenki mást mond..sokan azt mondják hogy ha csak hasra edzek akkor az nem jó mert nincs helyi zsír égetés...megpróbáltam futni de a tüdőm nem birja..kb 10 kiló van rajtam...nagyon szeretnék megválni töle!nehéz megálnom h ne egyek...ráadásul szoptatok..elég sok és tápláló tejem van...a kisfiam nem betegeskedik mert sokat cicizik.és imád cicizni...nem szivesen szeretném leszoktatni róla.de mégis szeretnék fogyni..júniusban ballagásra kéne mennem de szégyenlem a nagy hasamat...HA van olyan ember aki tud valamit ajánlani..,nem azt mondom hogy mind a 10 kiló mennyen le...de ha már 5-6 kiló lemenne már boldog lennék...szóval ha tud valaki okosat mondani akkor kérem irjon nekem!
2015. jan. 6. 15:17
 5/11 anonim válasza:
2015. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki a 90 napossal rengeteget tud fogyni,de fel is szedi,tehát jojózik tőle.Ezért minden évben megcsinálja valami nagy zabálás után,pl.húsvét,vagy karácsony.Hogy így mi értelme,nem tudom.
2015. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, erről állítsd le az ismerősödet. Izmot ad le, és zsírt szed fel. Hamar tönkre fogja vágni magát.
2015. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bodjo válasza:
Én próbáltam, nekem bevált, pedig nem is tornáztam mellette... Sztem ha rendesen betartod, és mindent beviszel, amennyit kell, és ráadásul még tornázol is, akkor nem lehet gond 90 nap alatt a 10 kiló. Feleségem is 4 hónapja szült, ő is csinálta már nem egyszer, és most is akarja, viszont nem engedem neki, míg szoptat. Rajta nincs több felesleg 4-5 kilónál, és neki is csak a hasa maradt meg... Sok sikert a fogyáshoz!! :)
2015. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már nem csinálom..:)leáltam a kenyérröl és az édességröl dec óta 2 kilót fogytam :)
2015. jan. 9. 09:51
 10/11 Hyuug válasza:
"Diéta" , ne egyél kenyeret,tésztát ... helyette rizst és könnnyű ételeket,joghurt,gépsonka,krumpli és inkább sokszor keveset.Mikor én csináltam kb 3 éve fél év alatt fogytam 23 kilot.Egy nap megittam 4 liter vizet,volt hogy többet is ,attól elment az étvágyam és minden nap kell edzeni,ha van időd akkor reggel is fuss egy fél órát,de inkább este kell tornázni. 18/F
2015. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!