Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ebben a diétában a szénhidrát...

Nikoletta 56 kérdése:

Ebben a diétában a szénhidrát napon irja az EGY ADAG pizzát. Mennyi 1 adag?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 08:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Egy szelet egy 8 reszre vagott 28-32 cent is pizzabol. Jo etvagyat! Aztan meg Jo ehezest!
2015. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Mèg jó hogy a pizza tocsog a zsìrtól ès a sajttól ami fehèrje... Sebaj agyhalottaknak nem tűnik fel.
2015. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha pizzát eszel, az nem diéta... a zsíros sajt és miegyébb meg nem szénhidrát.


A tésztája szénhidrát, a feltét rajta (szalámi, sonka gomba stb) fehérje, a sajt rajta meg zsír és fehérje....

a pizza nem tisztán szénhidrát, hanem fehérje + zsír + ch keveréke...

2015. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a 2. jól mondja, nem láttam hogy írtál:D
2015. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ki az, aki ezeket a válaszokat lepontozza. Cáfolja már meg valaki, hogy a pizza nem full zsíros! Amúgy bírom ezeket a diétákat, ahol van külön szénhidrát nap, keményítő nap, meg gyümölcs nap.
2015. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
A 90 napos butaság, sokkal többet érnél azzal, ha egészségesen étkeznél napi 5x. Hidd el, a leadott súlyodat vissza fogod hízni, amint egy kicsit is visszaálltál a normális étrendre. Ne vedd rossz néven a kommentjeinket, csak segíteni akarunk neked.
2015. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok!köszönöm hogy válaszoltatok..már kétségbe vagyok esve..most elkezdtem mit irtatok :) egészésgesebben étkezem sokat iszok és tornázom este :) remélem lesz eredménye :)
2015. jan. 6. 15:23
 8/20 anonim ***** válasza:
Jó az a diéta, amiben lazán lehet búzalisztet enni. Mondjuk attól elhízott és beteg az emberek nagy része, de kit érdekel :)
2015. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

A sok okosnak mondanám akik akkora kib.aszott lángelmék, hogy az agyam eldobom tőlük!

A diéta szó jelentése nem az, hogy nem ehetsz zsírosat, szénhidráttal telit, stb...

A diéta megválogatott étrendet jelent. amit betartva elérsz egy bizonyos célt! Pl: Hízás!!! Gyomorbetegség megszűnése!! Alacsonyabb vércukorszint!! Fogyás !! és még sok minden más!

Egy adag pizza az egy főre jutó adagot jelenti. nem pedig egy teljes pizza 1/8-át! Egy átlagos embernek nagyjából fél pizza egy adag! Szóval 8 felé szeltből 3-4 szelet.

6felé szeltből 2-3 szeletet megehetsz!

2015. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
#9 Igen, ők a hülyék, nyilván. Nem az, aki szerint egészséges tésztát enni, amin zsírban tocsogó cuccok vannak. Nézz utána, hogy mi az, hogy egészséges táplálkozás.
2015. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!