Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 2015-os nyar alatt szeretnelek...

2015-os nyar alatt szeretnelek lefogyni, csak 3-4kg-ot, de leginkabb hasra, combra, es fenekre kellene dolgoznom? (tobb lent)

Figyelt kérdés
Pontosabban harom honap alatt kellene egy kisse lejjebb vinnem a sulyom. Bar, az igazat megvallva a sulyommal nincs bajom, a kulsovel annal inkabb. Nyaron formaba akarom hozni magam, igy az uszogumik helyett lapos hasat szeretnek, az osszeero, narancsboros combok helyett szep, feszeseket, a nagy, narancsboros fenek helyett kisebbet, es feszesebbet. Most 51kg vagyok, es 16 eves. Kerem, valaki tudna segiteni?!:(
2015. jan. 8. 21:03
 1/8 anonim válasza:
Ez valahogy nem 3-4 kg! És a súly nem sokat számít..ha narancsbőrös,petyhüdt,zsíros vagy! Egy edzett 51 kg os közted 51kg-osan ég és föld különbség van! Ez alatt azt értem h az izom nehezebb mint a zsír!
2015. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3-4 kiló meg se látszik. És miért csak nyáron? Miért nem most hogy már nyár elején csini legyél?
2015. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uj iskolaba megyek. Ahonnan jovok, pont ezekkel zargattak.
2015. jan. 9. 07:32
 4/8 anonim ***** válasza:

szia :)) igazság szerint megtudlak érteni és is csupán nyáron kezdtem el fogyókúrázni és annak is megvolt az oka de főleg a suli miatt.

Én azt javasolom hogy nézd meg ezt az oldalt: [link]

Mivel ha még nem is kezded el a sportot mert az ami igazán hasznos lehet az étkezésedre most is oda tudsz figyelni . Én 3 hónap alatt 12 kilót dobtam le ezzel a módszerrel :))Sok sikert

2015. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oké, hogy fogyni akarsz, de nekem inkább edzeni, izmosodni kellene.

Ha azt mondod, hogy kis zsírpárnáid vannak, akkor a szálkásítás a legjobb. Figyelj, hogy egészségesen egyél + járj el edzeni, a kondi a legkézenfekvőbb.

2015. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
figyelj én 12 évesen vagyok 48 kiló.és nem vagyok dagi, vékony vagyok. 171 cm.nem lehetsz annyira túlsullyos ;)
2015. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tóth Péter Tamás válasza:
Ezt lefordítanád: "szeretnelek lefogyni"?
2015. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát inkább izmosodni szeretnél. Akkor majd ha mérlegre állsz és többet fog mutatni akkor ne ijedj meg mert az izom nehezebb mint a zsír. Inkább a tükröd nézd.
2015. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!