Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van itt olyan 16 év körüli...

Van itt olyan 16 év körüli lány aki sikereket ért el a 90napossal?

Figyelt kérdés
Nem kérek nagy kiosztásokat hogy igy ugy tonkre teszem magam fiatalon. Ha nem ez akkor koplalok.. :) sikerült már leadnom kb 20 kilót de vissza jött 7. igaz 2 év alatt de akkor is.. szeretnék még 10 kilót fogyni és sok jót hallottam erről a diétáról. Szóval csajok van itt olyan aki ezzel tartósan tudott fogyni?

2015. jan. 12. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pár éve kipróbáltam, 10 kg-ot fogytam 13 jött vissza. Egy teljesen más módszerrel viszont 20-at fogytam, és nem jött vissza.

Az, hogy nálad beválik-e így nem lehet megmondani, mert minden szervezet másképpen reagál. Próbáld ki, veszteni nem vesztesz mást csak legfeljebb a kilókat, ha ügyes vagy akkor nem is megy vissza.

2015. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztálytársaim kipróbálták, senkinek sem jött be. Nemcsak ez a két egészségtelen fogyási módszer létezik.
2015. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze egészséges ételeket választani és mozogni sokkal nehezebb mint koplalni teeeljesen megérthető az anorexiások álláspontja...

Egyébként anyukám próbálkozott vele de visszahízott

2015. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sowilo ***** válasza:
100%

"Ha nem ez akkor koplalok.. :)"

Gratulálok az eszedhez, anyád remélem büszke rád, te nemnormális.


Nem foglalkozok vele, hogyan teszed magad tönkre, csak kicsit segítek megérteni az ilyen fogyási módszereket. Mit csinálsz a 90 napos diétában? 3 napig eszel keményítőt, gyümöcsöt, és egyéb szénhidrátokat. Tehát három napig eszel szénhidrátot, és egy napig fehérjét. A szénhidrát a zsírodhoz kell, a fehérje az izmaidhoz. Itt jön a logika: a zsír alól lefogyod az izmaidat, amik a tested formáit adják, így a térfogatod csökken, viszont sokkal rosszabbul fogsz kinézni. Amennyiben 100 kiló fölött vagy, fogyhatsz zsírt is ezzel a diétával. De ekkora túlsúly mellett kb. mindentől fogynál 10-20 kilót zsírból, de akkor még bőven szarul néznél ki. Ha igazi eredményt akarsz, rendes módszert kell csinálnod.


Koplalás. Hogyan működik? A szervezetedtől megvonod a tápanyagokat, amik az optimális működéséhez szükségesek, így kénytelen raktározó üzemmódba kapcsolni, nehogy meghalj. Így amint valami kis apró táplálékot beviszel, (már pedig be fogsz, még ha csak egy almát is naponta, különben meghalsz) azt azonnal zsírként fogod raktározni. Ezzel egy időben a szervezeted energiához is próbál jutni. De nem ám a zsírtartalékaidat fogja felhasználni, hanem az izmaidat fogja lebontani. Az izmok fenntartásához eleve kalóriára van szükség, és könnyebben hozzáférhetőek mint a zsír, így a szervezet ettől fog megszabadulni.


Remélem, így érthető a történet. Nincs olyan, hogy "mindenkinek más válik be". Mind egy fajhoz tartozunk, azonos szerveink vannak, azonos módon működik az anyagcserénk. Egyetlen módszer válik be, mégpedig az, amikor a tápanyagszükségletednek megfelelően kajálsz, és mellette edzel. Akinek más válik be, annak hamarosan fizetni fog egy egyetem, hogy halála után ők tanulmányozhassák a testét. Ha elfogadsz segítséget, jól akarsz kinézni, és egészséges szeretnél lenni, közöld, és segítek! De ezt a 90 napost ne terjeszd!

2015. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!