Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétán mit kell enni?

90 napos diétán mit kell enni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 15:23
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Különféle napok vannak 90 napon keresztül, keményítönap, szénhidrátnap, gyümolcsnap stb. amikor csak ezeket eheted egy napig. Minden 30. nap folyadéknap, ami megtisztít, mivel nem ehetsz, csak vizet ihatsz. Remélem segítettem. 😃
2015. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

"Minden 30. nap folyadéknap, ami megtisztít, mivel nem ehetsz, csak vizet ihatsz."


Minden 30. nap folyadéknap, amikor az izmot bontjuk, és akkor aztán meg leszünk tisztulva!


Istenem-.-"

2015. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Úgy látszik én vagyok az egyetlen, akinek jó volt a 90 napos diéta. 70,5 kg-ról lefogytam 63-ra kb. 6-7 hónap alatt. Azután már nem tartottam olyan komolyan az ételek szortírozását. Minden esetre reggelenként általában gyümölcsöt eszem délig. Azután ami jön, de természetesen nem túl sokat. Nagyon kevés kenyeret és krumplit eszem. Ahelyett inkább zöldségekre váltottam. Most 66-67 kg vagyok már egy éve, nem híztam vissza 70-re. Szerintem jó és betartható dolog (férjemnek nem tetszett, hogy mást eszem mint ő, miután ő jó magyaros zsíros ételeket szeret enni - ennyi volt csak rossz benne).
2015. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"kb. 6-7 hónap alatt"


7,5 kilót 3 hónap alatt nagyon simán le lehet adni. Még hamarabb is akár.

2015. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Én csináltam 90 naposat 5 övé, sakkor le is dobtam úgy 12 kilót vele, pedig nem csináltam végig sőt. Aztán nagyon lassan szedtem vissza. Tavaly megint leadtam kb 15 kilót de azt már mozgás és kalória számlálás kombójával. Az jobb én azt csinálnám.
2015. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

" jó volt a 90 napos diéta. 70,5 kg-ról lefogytam 63-ra kb. 6-7 hónap alatt."


Aha. 90 napos diéta, ami 180-210 napig tartott. Majdnem olyan, mint a százéves háború.

Ne diétázz, kérdező. Jojó effektus életbe lép, és visszahízod zsírként, amit ledobtál az izmaidból.

2015. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Nem ilyen hülyeségekkel kell fogyni próbálni, mint ez a 90 napos baromság.

Mozogni kell és mellette egészségesen táplálkozni. (este 6-7 után nincs evés, zöldség-gyümölcs, gyorskaja off)

Ennyi a titka az egésznek.

Én nem tudom mi történt az emberekkel, de a TV-ben lévő reklámok olyan szinten elbutítják az embert, hogy az hihetetlen.

Csak gondold át logikusan:

Ha megvonod magadtól a kaját, akkor a szervezeted elkezdi felemészteni a tartalékait, ergó valóban fogysz. Itt tenném hozzá, hogy ezzel a szívednek és az emésztésednek rendesen odabaszol, plusz leginkább nem zsír, hanem víz megy le rólad.

Azután, mikor abbahagyod a kínzást, és újra elkezded a visszafogott, de mindenképpen több táplálék bevitelét, a szervezeted MINDENT megpróbál hasznosítani, elraktározni, hiszen kb mindenből hiánya van. Ekkor azt tapasztalod, hogy székleted szinte nincsen, mert az előző mondatom érvényesül.

Végül az eredmény:

Visszahízod minimum ugyanazt a súlyt, ami lement rólad, de inkább többet.


Gratulálok minden marketing áldozatnak.

2015. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kedves Janii, kihagytál egy fontos momentumot. Ugyanis ha kérdező elkezd diétázni, akkor az izmaiból fog fogyni. Azok fenntartásához ugyanis 4x annyi energiára van szükség, mint a szírpárnák fenntartására. A szervezet pedig nem hülye, azt építi le először, amit nehéz fenntartani.

Tehát amint fenti hozzászólásomban jeleztem: fogysz az izmaidból, aztán a diéta végén zsírban szeded vissza magadra.

2015. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Levegöt(se)
2015. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Kutyaszart!
2015. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!