Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem ujdonsag ha azt kerdezem...

Nem ujdonsag ha azt kerdezem h h lehetne lefogyni par het alatt?

Figyelt kérdés
Nem kell sokat mert nem vagyok kover csak van egy kis folosleg.. Na jo nem kicsi ugy 10kg :D .. Azt szeretnem h amire jon a jo ido ne legyen ez a folosleg .. Csinaltam mar jo par fogyokurat be is valt de nehany heten belul duplaja jott vissza.. Na ez az amit nem akarok.. Valami olyan modszer ami nm kerul sokba es nem kifejezetten idoigenyes?? A rendes valaszokat koszonom elore is :)

2015. márc. 2. 01:16
 1/8 Osynho ***** válasza:
100%

Ami gyors, az sz.r. Nagyjából így lehet összefoglalni.


Nem fogyókúrázni kell, mert ugyanaz lesz az eredménye, mint amit eddig tapasztaltál. Nem pár hét alatt híztál meg, gondolom. Életmódot kellene váltani, nem a nyár közeledtével megijedni és kapkodni.


Tudatos étrend és mozgás a titka. Nincs új a nap alatt. :)

2015. márc. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Nem ujdonsag ha azt kerdezem h h lehetne lefogyni par het alatt?"


Nem, nem újdonság, de gondolom tudod, hoyg a válasz sem lesz az: gyorsan ÉS tartósan nem lehet.


Jelentkezz a kalóriabázis.hu-ra, ott tudod a kaját kontrollálni, talász sok sport-tippet, meg a fórumon tanácsokat is kapsz.

2015. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hete kezdtem,8 kiló már lement.

Napi 3 liter víz,napi egy óra sport,a kaja hús,zöldség,tojás,túró,gyümölcs,zabpehely,ilyesmi.Nem eszek kenyeret,tésztát,édességet.Sokkal jobban érzem magam,a narancsbőröm is kezd eltünni.Egyáltalán nem hiányzik a "szemét" kaja.

2015. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A heti 0,5-1 kg fogyás normális ütem. Viszont sokan elfelejtik, hgoy erős akarat kell minden fogyókúrához és az étkezés, mozgás drasztikus megváltoztatása nélkül nem megy.
2015. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 kiló 10 hét.
2015. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En 4 eve 3 honap alatt 15 kilot fogytam, alig ettem, akkor is zsirszegeny, dietas kajat, 3x tornaztam minden nap, bicikliztem meg ilyenek, de erre mar nincs erom, valahogy sosem tudom ugy ra szanni magam mint akkor.. :( ezert gondoltam hogy kiprobalok most valami mast ami valamivel gyorsabb es meglehetosen hatasos.. A valaszokat koszonom :) Oszinten en akkor valahogy bele faradtam a fogyozasba.. Mostmar nincs ahoz turelmem h honapokig oda figyeljek arra h mit eszek menyit es hogy annyit tornazzak mint akkor.. Esetleg valami olyan tipp amit nem veszek annyira eszre tehat nem erzem h ehezek meg ilyenek de megis hatasos??
2015. márc. 2. 16:18
 7/8 anonim válasza:
a füresz 3-vagy 4 50 masodperc
2015. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Csinaltam mar jo par fogyokurat"

Hát, innentől egyre nehezebb. Ugyanis izmot adtál le, és zsírt híztál vissza.

2015. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!