Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » -30 kg Augusztusig lehetséges?

-30 kg Augusztusig lehetséges?

Figyelt kérdés

105+ kg vagyok most 179cm. Szeretnék(rám is fér azt hiszem) fogyni de nem tudom hogy kezdjem el. Régebben azt a módszert használtam hogy rozskenyéren éltem és este lefekvés előtt csináltam, kezdetben 25 felülést,fekvőtámaszt,páros lábemelést és pár naponta a emeltem őket különböző mértékben (felülést +10 , fekvő támaszt +5 , lábemelés +10). Ezzel a módszerrel a legnagyobb eredményem 1 hónap alatt 5 kg volt ,de abba hagytam 92 kg-nál.

Mit javasoltok hogy kezdjem el? Kérlek olyat ne írjatok hogy este 6 után ne egyek mert 3 műszakban dolgozom és nem igen tudnám kivitelezni.

Előre is köszönöm!



2015. ápr. 8. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hűha, annyi itt a tévedés hogy nem is tudom hol kezdjem.


- kevesebb mint 3 hónap alatt nem lehet 30 kilót fogyni. Heti egy kg a nagyon max amit egészségesen le lehet adni, tehát a 30 kg-nak körülbelül a felét tudod leadni nagyon kemény melóval. Egy hónap alatt azért fogyhattál öt kg-t mert a mérések időpontja nem volt optimális, illetve azért mert csak kenyéren éltél és izmot vesztettél.


- a kenyér(még a rozskenyér is) felesleges kaja, azon élni meg a hülyeség csúcsa.


- ez a ne együnk este hat után alapból marhaság, nem kell ezt tartanod. Ehetsz sokat(illetve eleget) csak minőségi kajákat.


Amit javasolnék:


reggeli: zabpehely, natúr joghurt, kefír, zab- vagy szójaital. Ezek mehetnek. A zabpehely telít és lassan felszívódó ch van benne, nem leszel hamar éhes. Reszelhetsz bele almát, ízesítheted mazsolával, banánnal, satöbbi.


tízórai: saláta, gyümölcs, zöld tea


ebéd: csirkehús zöldséggel(variáld)


uzsonna: tőkehalmáj, tonhal konzerv, szardínia


vacsora: zsírszegény túró


Így viszel be elég sok fehérjét, vitamint, viszont kevés szénhidrátot.


A mozgás amit írtál elég gyengus. Egy óra úszás/futás/kerékpározás sokkal többet ér mint 25 felüléssel bohóckodni.


Ez egy elég kemény rendszer, de így egészségesen le tudsz fogyni(nekem így sikerült).

2015. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* kevesebb mint 4 hónap alatt
2015. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

SR nem vok egy update Norbi hogy tudjam mi a helyes fogyási módszer : D

Am a méréseim általában csak heti rendszerességgel voltak (ebéd előtt).

Biciklizni terveztem, illetve írtad az izom veszteséget , anno kaptam egy darab 15 kg-s súlyzót. Azt hogy lehet értelmes módon használni? Én csak emelgettem.

2015. ápr. 8. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell bocsánatot kérni, ezért van az oldal hogy tájékozódj :)


A súlyzózás nagyon jó. Nézz utána kicsit, egész jól át tudod vele mozgatni magad. Ha váltogatod a biciklizéssel és normálisan táplálkozol akkor szépen jönni fognak le a kilók.


Rajtam kb. 10 kg felesleg volt amikor nekiálltam így élni, rengeteg zöldséget és halat fogyasztok + amiket még leírtam. Szépen lassan lejött a felesleg és sok más pozitív hatása is volt. Sokkal szebb a bőröm, a hajam, jobban érzem magam, energikus vagyok.

2015. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kb 1 óra bicikli naponta elég ?
2015. jún. 8. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire tartod a diétádat, ha sehogy sem tartod, akkor napi 5 óra bicikli se biztos, hogy elég a fogyáshoz. Ha tartod (az 1. jó dolgokat írt), akkor 1 óra bringa naponta elég lehet.


Fekvőtámasz meg ilyesmik nem járulnak jelentősen hozzá a fogyáshoz. Akkor fogysz, amikor lihegsz. Szóval szánj időt inkább a biciklire ezek mellett. Az is sokat segít, ha mindenhova, ahova csak tudsz, gyalog mész.


Az izomzatod nyilván nem olyan, hogy őrült mennyiségű energiát tudj elégetni, és nem is egészséges, nem is tartható a túl gyors fogyás, szóval a helyedben a legkorábban Újévre tűzném ki azt a 30 kilót, de inkább január végére, februárra.

2015. jún. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!