Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik a legnagyobb fogyási...

Melyik a legnagyobb fogyási módszer?

Figyelt kérdés
a válaszokat nagyon nagyon várom
2015. ápr. 9. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

egészséges étrend + sport + sok folyadék (víz) + kellő akaraterő


tuti siker👍

2015. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ilyen nincsen nem lehet azt mondani, hogy ez a legnagyobb módszer. Viszont a leghatásosabb az, hogyha felgyorsítod az anyagcseréd. Ehhez megfelelő étrend szűkséges. Sok rost és folyadek (1,5-2l). Rostok nemcsak a gyümölcsökbe vannak, a zöldségekbe és a teljes kiörlésű kenyérben is van bőven. Az édességet, sütit, chipset, nutellát,kekszeket,cukrozott üdítőket tedd félre egy időre, vagy csak nagyon kis mértékkel fogyaszd. Mindennap fogyassz zöldséget, gyümölcsöt, (megfelelő!) szénhidrátot és fehérjét, mindezt 2000-1800 kalória alatt.
2015. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne csak egy időre tedd félre, hanem örökre
2015. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-3 kg 5 nap allat! Két lépésben!

https://www.youtube.com/watch?v=ok-K9jMFdS4

2015. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%
a fogyó-kúrás
2015. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csux2 válasza:
Nekem nagyon egyszerűen sikerült 3 hónap alatt 20 kilót ledobni(93-73).A mozgás némi kerékpározás volt ,de nem vittem túlzásba.A kaján volt a lényeg,ugyanúgy ettem mindent mint régen ,DE CSAK PONT A FELÉT.Azt nem tudom másnál is működik e ,nekem sikerült,és azóta tartom a súlyom.
2015. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
SZERVUSZ! Az én fogyási módszerem az hogy kétszer eszek egy nap normálisan,például reggel tíz órakor két szelet felvágottat két zsömlével,utána kettő órakor egy tányér kaját egy szelet kenyér el,deszertnek mellé két süteményt. Az a lényeg hogy négy óra teljen el a két étkezés között,és hogy három óra után már ne együnk semmit.lassú fogyást érhetünk el ,de tartósat.A tulzásba vit koplalásal szenvedünk is,és hamar vissza jönnek a leadot kilok.VÉLEMÉNYEK? ÜDV-TÚLÉLŐ
2015. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ez butaság h teljen el 4 óra a kajálás között. és délutántol egészen másnap reggelig ne egyél? pont az elenkezőjét írod.. egyszer azt írod ne koplalj. előtte meg leírod hogyan koplalj.. hogyan ne egyél..

Nekem van ismerősöm aki rászokatta magát szépen lassan a futásra, először 20 perc.. hetek múlva 30 perc.. utána szépen lassan elérte az egy órát. és ott megállt. 2 naponta 1 órát ki ment futni. elhagyta a cukrot.. a cukros üdítőket. vizet iszik legtöbbet. és nagyon hamar(1 hónapon belül) fogyott rengeteget. meg is erősödött, szóval nem feltétlen a kilókban mutatkozik a fogyás, hanem a ruhamáret, cm-ek... :) és a futástol ráadálsul stresszt is oldassz, és boldogsághormon szabadul fel benned:) és jókat alszol.

2015. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!