Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire normális az, ha az...

Mennyire normális az, ha az osztálytársem is belekezdett egy ilyen 90 napos diétába? (többi lent)

Figyelt kérdés
14évesek vagyunk!Fejlődésben vagyunk még!És méfis elkezdte a 90napos diétát!Mert ő kövérnek érzi magat,azért mert a csípőcsontja killyebb áll!Hiába mondjuk,hogy az ott csont,abból ha meg feszül se tud lefogyni,de ő akkor is csinálja tovább!Nem kéne valahogy lebeszélni róla?És mivel?

2015. ápr. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Én is annyi vagyok és akartam is csinálni de nincs hozzá elég akaraterőm, egyszerűen nem bírom ki :'( Szerintem az ő döntése hogy akar-e változtatni magán, ha így nem tudja magát elfogadni.
2015. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi közöd van hozzá, most tök őszintén? Irigy vagy, hogy neki van akaratereje fogyni?
2015. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2:Az a közöm hozzá,hogy nekem ő fontos,és persze,próbáljon,foggyon,nem az a bajom hogy fogyni akar,hanem ahogy fogyni akar!Az ő szervezetének fontos még a zsír,fehérje és szénhidrát bevitele is,nem az a megoldás hogy nem eszek zsírt és akkor fogyok!Hanem táplálkozzon változatosan,egyen sok gyümölcsöt,zöldséget és mozogjon!Nem az hogy egyszerűen csak nem eszek eleget!Mert én láttam,hogy ma is az ebédje egy kis saláta meg két szelet csirkesonka volt!Akkor mit eszik reggelire meg vacsorára,ha neki ennyi az ebéd?És emellet nem mozog semennyit csak amit tesiórán kötelező!

Szóval nehogy már te vonj engem kérdőre hogy ki vagyok én,hanem inkább szálj magadba és gondolkozz el azon hogy ez mivel járhat gy fejlődő szervezetnél!Mert a felnőtt az egy dolog,de ő még gyerek!

2015. ápr. 15. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt, aztán majd elgondolkodik: [link]
2015. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. ápr. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!