Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 16 eves lany vok es majdnem...

16 eves lany vok es majdnem 78 kilo nm annyira latszik rajtam de mmostmar szeretnek lefogyni. Segitene ez a 90 napos dieta?

Figyelt kérdés
ha tudtok mast kuldjetek el nekem
2008. aug. 28. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem látszik?

78 kiló mßeg egy magas lánynál is nagyon meglátszik. mondhatni az már kövér.


igen használna. elöször is elkellene kezdeni mozogni. rendszeres és aktív mozgást kellene csinálni. pl minden héten kétszer aeribik vagy akármi más. mikor ebbe bele kezdesz gondolkodhatsz el rajta hogy az étrendedet is megváltoztatod akár diétába kezdesz.


elhatárzoás kell komolyan.

2008. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első válaszoló igen kedves vagy nem gondolod?


Honnan tudod, milyen magas ez a lány? Lehet akár 180 cm is. Akkor meg nem is kövér.


Nem javaslom fiatalkorban a 90 napos diétát. Ha fogyni szeretnél egyél egészségesen és naponta 5x keveset és mozogni- mozogni!!!

2008. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, én speciel 180 cm vagyok, és 78 kg, de senki meg nem mondaná. Ha 72 kg vagyok, akkor már tényleg nagyon vékony vagyok. Valakinek nehezebbek a csontjai, mint másnak.

A 90 napos sok mindenkinek beválik.

2008. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Azért annyira nem volt sértő az első válasz!!

Szerintem is kicsit sok a 78 kg, főleg, ha még csak 16 éves a lány, mert ez jelentheti azt is, hogy hízékony, és jobban oda kell figyelnie magára.

Attól még lehetsz egyébként csinos, mert nem vagy csontkollekció. Ne diétázz, inkább mozogj sokat, és ne nassolj!

2008. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mozgok sokat jarok edzoterembe meg itthon is,meg mar egy hete nm vacsorazom .Lehet h az a baj h mar dednagymamam is teltebb volt es h ez a genjeimbe van??en 17g cm vok,.es az a 90 napos dieta mibol all?
2008. aug. 28. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne a 90 napos diétát válaszd,mert ha még végig is tudod csinálni,lehet hogy lefogysz,de ha visszatérsz az azelőtti étkezési szokásaidhoz,rekordidőn belül vissza fogod szedni akár a dupláját.Inkább tudatosan étkezz,este 5 után már ne egyél semmit.Kerüld a cukros ételeket és a lisztet,tésztát rizst.Valamelyik egy héten 1szer 2 szer belefér.Egyél sok fehérjét,igyál sok vizet,valamennyit mozogj és lassan leolvadnak rólad a kilók.A lényeg hogy ne koplalj és ne akarj 1 hónapon belül lefogyni!Kitartás!

2008. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem se a 90 naposat válaszd, mert amíg még fejlődésben vagy ez nem egézsséges!
2008. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!