Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak, hogy le fogyjak...

Mit csináljak, hogy le fogyjak? Nagy zsír párnáim vannak sajnos.57 kg vagyok,14 éves és 164 cm. A guggolást nem nagyon bírom csinálni mert fáj a térdem.

Figyelt kérdés
Ha futok az jó? Az visz le pár centit? Vagy mit csináljak? Az ételekkel is megpróbálok csinján bánni, de falun ez nem könnyű :D
2015. ápr. 23. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért fáj a térded? Orvos látta már?
2015. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan nagyok azért nem lehetnek a zsírpárnák, a súlyod teljesen jó, legföljebb igen fejletlen az izomzatod, ezért akadnak párnácskák. Én sem vagyok izmos (azért akad annyi, amit hoz a séta és egy kis ház körüli munka), de ilyen súllyal csinos lennék (én 163 centi vagyok).


Ha fáj a térded, szerintem ne fuss. Nem baj, ha nem guggolsz, nekem se esik jól, annyi mozgásforma van.


Az ételeken múlik a legtöbb. A súlyod és korod miatt sem kell túlzásba vinni a fogyózást, igazából én csak kicsit egészségesebben csinálnám s maximum egy picit figyelnék oda, hogy ne legyen sok, de tényleg semmi szükség rá, hogy szigorú legyél magadhoz.

Bizonyára tudsz valamit kezdeni az ételekkel, ha a szüleid nem teljesen partnerek benne, akkor nyilván nem olyan egyszerű, mint nekem, aki magamnak főzök, de azért valamit általában lehet tenni. Különösen, ha van otthon zöldség, amivel kiválthatod az alkalmatlanabb köretet, szerintem ily ifjan is csak jó, ha galuska helyett zöldséget eszel, a zsíros hússal speciel nincs különösebb baj, hát még, ha házi. De nem tudom, mit szoktatok enni. A nem főétkezéseknél is bizonyára van némi beleszólásod.

2015. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Augusztusig szeretnék lapod hasat :O Meg próbálok csinján bánni az ételekkel,és tornázni is próbálok. Köszi :)
2015. ápr. 24. 20:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a térdem azért fáj mert kézizek és párszor estem rá.Ahogy megyek úgy kattog,guggolásból is vagy 2 db-ot tudod meg csinálni mert akkor nagyon fáj és kattog.
2015. ápr. 24. 21:02
 5/5 anonim válasza:
Nem lehetsz kövér!!!! Nagy zsírpárnák kontra 57 kg azt hittem legalább 75 kg mondasz akkor elhiszem hogy vannak zsírpárnáid. Miért kell minden nőnek tök vékonyak lenni hm? nem jó az!
2015. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!