Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek mitől lehet hogy...

Szerintetek mitől lehet hogy a fehérje nap utáni reggelen több vagyok mint előtte szinte mindíg?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom,hogy fehérje napon lehet a legtöbbet fogyni,hiszem akkor eszem a legkevesebb cukrot.

#fehérje nap #90 napon
2015. ápr. 26. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Csakhogy a fehérje lebomlási termékek tovább megmaradnak a vérben és az ozmózisnyomás szinten maradásához több folyadékot tartanak a szervezetben.
2015. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miket eszel?
2015. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván van valami magyarázat, az első hozzászóló szintjén nem értek az ilyesmikhez, de a test működése érdekes dolog.

Az se mindegy, mit és mennyit eszel, ugye.


Én, ha ezt a diétát csinálnám, ami eszembe se jut (sok lenne 3 szénhidrátnap és hol a zsírnap?), a gyümölcsnapon fogynék a legtöbbet, mert akkor alig ennék. Nem kicsit számít, hogy mennyit tudsz enni az adott napon s persze hogy mit eszel. Elvégre az eme fura diétát végzők sem kizárólag fehérjét esznek a fehérjenapon. Elég nehéz szétválasztani a makrotápanyagokat.

2015. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pl tegnap reggel ettem 1 műzlistálnyi gyümölcssalit,ebédre 1 tál gombaleverst,vacsira 2 kis szelet sajtos csirkemellet paradicsommal.szerintem ez nem sok,mégis másnap többet mutatott a mérleg,és ez nem most fordult elő először
2015. ápr. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!