Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Úgy érzem túl sokat eszem és...

Úgy érzem túl sokat eszem és ezert lassan fogyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
egyél kevesebbet?
2015. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez valahogy nekem is eszembe jutott,csak tudod az embernek van étvágya.
2015. ápr. 26. 13:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel, miket eszel, mennyit mozogsz, milyen magas vagy, hány kiló?
2015. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Ez valahogy nekem is eszembe jutott,csak tudod az embernek van étvágya."


Tehat ha szarnod kell a buszon, akkor odafosol egy ures szekre? Nem? Eeeeeerdekes...Ha azt meg tudod allni, akkor a kajalast miert nem?


Egybkent pedig nem baj ha sokat eszel, nyilvan ha nem szemetet hanem a celodat szem elott tartva megfelelo mennyisegu es minosegu tapanyagot viszel be, valamit MOZOGSZ, EDZEL!

2015. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a lassú fogyással. Többnyire én is túl sokat eszem, úgyhogy nem fogyok. Na ez a gond :)


Nos, csak mert étvágyad van, még nem kell enni, az éhséget megértem. Bő egy évig stagnáltam, mert kalóriadeficitben pokolian éhes voltam, én pedig ha éhes vagyok, eszem s ezen nem kívánok változtatni. Van, aki éhezik és kész, én életmódot váltottam, újra. Nekem a kevés szénhidrát, kicsi evési ablak (a nap zömében nem eszem) és még odafigyelés kell, hogy ne szálljak a kalóriákkal észrevétlenül.

Kísérletezni kell s az ember rájön, mit érdemes ennie. Ha nagy térfogat kell, jó, ha abban sok a zöldség, pl.

2015. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
171 cm 63 kg vagyok.a 90 naposnak megfelelően eszem mindíg mást,csak sokszor úgy érzem,hogy túl sok amennyit eszem.heti 2-szer 3-szor eljárok zumbára (ebből 1 súlyzós)
2015. ápr. 26. 14:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Válassz ki egy közepes bögrét és mindig annyit egyél három óránként valamit ami abba belefér (a zöldségeknél meg akármennyit)
2015. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem mondták még neked, hogy valószínűleg nem fogynod kell, csak alakformálásra lenne szükséged?
2015. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sowilo ***** válasza:

8 kommenten keresztül egyik baromagyú sem volt képes felvilágosítani a kérdezőt, hogy nem a kaja mennyisége, hanem a minősége határozza meg, hogy hízunk, vagy fogyunk? Egyél kevesebbet... gratulálok. Egyél kevesebbet, ha izomból akarsz fogyni, és ezzel párhuzamosan a zsírod leadását is meg kívánod nehezíteni. Alig esztek, és csodálkoztok, hogy még mindig szarul néztek ki. Nem gyanús ez egy kicsit? A bögrés módszert is pont ezért el lehet felejteni.


Kérdező: egy találós kérdés. A szénhidrát a zsírhoz kell, a fehérje az izomhoz. Nagyon lesarkítva. A 90 napos diétában pedig van 1 fehérjenapod, és 3 szénhidrát(a gyümölcs és a keményítő is szénhidrát). Vajon mi fog történni? Mindent megteszel, hogy magadon tartsd a zsírrétegedet, viszont alóla az izomzatot lefogyod. Ezzel egyrészt azt éred el, hogy csökken a szervezeted kalóriaigénye, tehát a meglévő zsírtól is nehezebb lesz majd megszabadulni, másrészt meg minél kisebb rajtad az izomtömeg, annál rosszabbul nézel ki. A nők formáit is az izomzat adja. A divatos "alakformálás" kifejezés az izomtömeg növelését jelenti, csak nem nevezzük így, mert akkor a sok pi.csa egyből arra gondolna, hogy testépítővé fog változni.


Mit csinálj? Hagyd a pi,csába ezt a förmedvényt, és kezdj el egy normális, biológiailag megalapozott diétát. Mondjuk szálkásító diéta, vagy jó a paleó is, de a ketogénnel is próbálkozhatsz. De mindenek előtt olvass el pár biológia könyvet, hogy ne legyél olyan sík idióta, mint az itt válaszoló emberkék.

2015. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 - Tudom, hogy nem mindegy, hogy néz ki a kérdező, de 171 cm 63 kg esetén nem fogyókúra kell, ez nem túlsúly ilyen magassághoz, csak talán nem megfelelően oszlik el a kérdezőn, azaz életmódváltás kell, nem bugyuta diéták.
2015. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!