Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek edzés előtt és után...

Mit egyek edzés előtt és után a különböző napokon? (90 napos)

Figyelt kérdés

90 napos diéta alatt mit szoktatok enni fehérjenapon, keményítőnapon, szénhidrátnapon, és gyümölcsnapon edzés előtt és után?

Mivel én leginkább délelőtt szoktam edzeni, ezért kb minden napra a gyümölcs marad a választék. Vagy nagy bűn lenne egy szem korpás keksz edzés után?


Köszi a válaszokat!



2015. máj. 27. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg bármilyen szénhidrát, vagy fehérje mehet, tehát a gyümölcs is. Bár fehérje jobb lenne... Mondjuk szerintem a 90 napos az egyik legelfuseráltabb diéta, ami csak létezik. De ez csak az én személyes véleményem. Az ilyen időszakos divatdiéták vezetnek a jojóeffektushoz. Tartós eredményt csak életmódváltással lehet elérni. Tény, nem 90 nap alatt...
2015. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2015. máj. 27. 09:04
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem 90napos dieta nem a fogyast segiti elo, a feherje nap az igen, de a tobbi az mind hizlalo nap..szenhidrat kemenyito gyumolcsnap- ezek mind hizlalnak, fogyast ne nagyon varj toluk..
2015. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a 90 napos diétáról kértem véleményt, azért köszönöm, hogy elmondjátok, ti hogy gondoljátok.

Kb fél éve kezdtem el az életmódváltást, de nem haladok olyan tempóval ahogy akarok. A 90 naposon változtattam itt ott, szénhidrát napon nem pizzát eszek pizzával, keményítő napon pedig nem krumplit,hanem zöldségeket. Persze nem ez a legmegfelelőbb diéta, de egyszer már 2hónap alatt 10 kilót fogytam ezzel a módszerrel sajnos akkor nem az egészséges életmódra tértem át, most viszont ez a célom:) meg lehet kövezni, de biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen aki valami határidő miatt a gyorsabb megoldáshoz akar nyúlni.

de tényleg köszönöm a válaszokat :))

2015. máj. 27. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne a 90 napos diétát kövesd, használhatatlan. Fogysz valamennyit, persze, de amint letelik a 90 nap, visszahízol mindent.

Próbáld meg az elválasztó/szétválasztó diétát. Mindkettőt próbáltam, de hidd el, hogy ez utóbbi a hatásos és tartható is, nem leszel farkaséhes.

2015. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Edzés előtt naptól függetlenül lassan felszívódó szénhidrátot egyél, súlyzós edzés utàn fehérjét, és egy kis egyszerű szénhidrátot.
2015. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!