Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítő napon mit szoktatok...

Keményítő napon mit szoktatok enni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak receptkönyvek, de többsége kivitelezhetetlen számomra.


Tapasztalt 90naposokat kérdeznék, hogy ti mit szoktatok enni...


2015. jún. 9. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Mi neked a keményítő nap? Csak mert ha nem vizet iszol egész nap, akkor kizárt, hogy keményítőt ne vinnél be.
2015. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Első hülyeségeket irsz.


Miért nehéz kivitelezni?..


Egyél főtt krumplit. Héjában sült krumplit..

2015. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második, hülyeségeket írsz.
2015. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A vízben is lehet keményítő. Az a kemény víz, érted?
2015. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Istenem...


Keményítő napon keményítőt tartalamzó élermiszereket kell egyen..

2015. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát, az éhezők ezeket eszik mert ez a legolcsóbb, ez jut nekik. Búzában sok keményítő van, meg a többi gabonában. Rizs, az legalább gluténmentes.


Olcsósága miatt én rizst szoktam enni, de sajnos az emberi szervezet általánosságban nem keményítőre lett tervezve. Akik keményítőt esznek rendszeresen, nagyobb mennyiségben, azok tudják milyen inzulin elválasztást okoz 1 nap folyamán több keményítődús étkezés?


Azt vágja valaki, hogy mennyire nem jó sok cukrot enni? Na, a keményítő az cukorrá bomlik le a bélcsatornánkban, bár már a szánkban is van amiláz enzim.


Sokkal jobb zsírral bevinni energiát, annak gyakorlatilag 0 az inzulinigénye. És én ezt ektomorfként mondom, én nem fogok elhízni csak mert több szénhidrátot eszem, de akik eleve hízékonyabbak, akik fogyni szeretnének azoknak nagyon érdemes meggondolni, hogyan bánnak az inzulin és glukagon szintjükkel.

2015. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmit apa. Kimegyek a napra és má kemény vagyok.
2015. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Chilis bab (hús nélkül) főtt rizzsel,

Paradicsomos káposzta (feltét nélkül),

Borsófőzelék krumplipüréporral sűrítve,

Sütőben sűlt krumpli (hasábra vágva, fokhagymás-sós-fűszeres olajjal meglocsolva) párolt zöldségekkel,

Mivel én szeretem a hungarocell-t, leánykori nevén puffasztott rizst, ezt is szoktam. Sósat csak úgy magában, a natúrt meg megkenem diabetikus lekvárral (ha rámtör az édesség ehetnék ezen a napon)

Pattogatott kukorica (nem ízesített, nem vajas!)

Székelykáposzta, húst kiszedve,

Petrezselymes újkrumpli fejes salátával,

Vegetában főtt rizs + paradicsomsaláta,

Borsópörkölt főtt rizzsel v. krumplival,

Cukkinipörkölt főtt rizssel v. krumplival,



Anyukám nagyon szereti a húslevest. Ezzel három napot tud lezongorázni. Az első (fehérje) napon megeszi a húst + levest, második (keményítő) napon a zöldségeket + levest és végül a szénhidrát napon a maradék levest tésztával.

Mondjuk ez nekem annyira nem bejövős, de hátha másnak igen.

2015. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hungarocell házi libazsírral nagy királyság! 90 naposban a zsír bevitel hogy van?
2015. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a zsír úgy külön kajálva nem annyira kívánatos szerintem. Fehérje napba még belefér, bár nem keményítővel.
2015. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!