Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap megyünk szülinapra a...

Holnap megyünk szülinapra a családdal. Szénhidrát napom lesz. Nagy rontás lenne húslevest enni tésztával?

Figyelt kérdés
A második rántotthús lesz, abbó nem eszem, mert lesz még pörkölt nokedlivel, akkor eszem nokedlit. Meg még eszem sütit. Ez így nagyjából rendben van?

2015. jún. 20. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
röhej az a diéta, amiben a sütit megeszed, a rántott húst meg nem, mert abban nem csak CH van...
2015. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a 90 napos erről szól, de akkor is...


Milyen diéta az olyan, amikor csak szénhidrátot eszel szénhidráttal, fehérjét meg csak elvétve?


Én pont fordítva lennék vele... bár rántott húst nem eszek, max megkérném a házigazdát, süssön ki nekem 1-2 szeletet natúrban, a pörköltből meg csak a húst enném, a nokedlit hagynám ki... de nem vagyunk egyformák...

2015. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
90 napos diéta? Hülyeség. Hagyd abba, inkább olvasgass kicsit utána annak, hogy hogyan működik az anyagcsere. Ésszel kell megszervezni egy diétát, nem pedig ilyen divathülyeségekre hagyatkozni.
2015. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De hat azt irtak a tinimagazinba, hogy a 90 napis az egy igaz fogyokura.

Az elozo 50 csodamodszer is mind annyira bevalt, ez is befog!

2015. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4: Dehogy csak a tinimagazinban... A Julcsi néni is ezzel fogyott, úgyhogy mindenképpen jó.
2015. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondolom közületek senki nem próbálta,csak próbál okosnak tűnni.Ez a diéta igen is működik,én márfogytam vele és még rengetegen így fogytak le.A szénhirát nap 4 naponta van.
2015. jún. 22. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell kipróbálni, hogy lássuk, egészségtelen és semmibe veszi a test alapvető igényeit. 4 napból 3 szénhidrátnap, hiszen a gyümölcs is főleg szénhidrát a vízen kívül és a keményítő is szénhidrát. 3 szénhidrátnap van, ez eléggé egyértelmű. A testnek pedig az élelmi szénhidrátigénye nulla (attól még nem rossz a szénhidrát, attól függ, mennyi, milyen és kiről van szó, de nem esszenciális), míg fehérje mindennap kell neki s a fehérjeraktárunk mindössze az izom, ha nem eszel eleget, a testnek muszáj izmot bontania... Kényszerű koplaláskor ez van, de ezt csinálni direkt a testünkkel, hónapokig?

S ez csak egyetlen dolog. Sütiket, nokedlit enni és az értelmes ételeket kerülni... Ez nem vezethet jóra, ha fogysz, ha nem.

Mert nyilván lehet vele fogyni, bármivel lehet, ha elég keveset eszel. A koplalással tipikusan egész gyorsan megy, a brutális kalóriadeficit miatt, amin a test tud enyhíteni, de azért marad belőle elég, mégsem tartjuk jó fogyókúrának.

2015. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valóban nem próbáltam. Ugyanis a testsúlyomhoz képest így is kevés izmom van, nem szeretnék belőle sokat veszíteni. Én zsírból szeretnék fogyni, mert csinos szeretnék lenni. Ráadásul tartós fogyást szeretnék. Semmi értelme úgy lefogyni, ha vékony, de plöttyedt leszek, és aztán visszaállok az eredeti étkezési szokásaimhoz, és az elvesztett izmok helyett is zsírt szedek fel, ergo kinézetre még kövérebb leszek. És eddig minden ismerősöm, aki ezzel fogyott, így járt. Senkit nem ismerek, sem személyesen, sem virtuálisan, aki 90 napossal csinosan fogyott volna, de olyat sem, aki utána a csökkent súlyt 2 hónapnál tovább tartani tudta volna.
2015. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!