Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Muszáj minden nap reggelire...

Jakócs Katalin kérdése:

Muszáj minden nap reggelire gyümölcsöt enni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy gyümölcs evő. Muszáj reggelire mindig gyümölcsöt enni, nem elég ha csak gyümölcs napon eszek azt? (Tuskó emberek véleményére nem vagyok kíváncsi)

2015. jún. 21. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,muszáj.Egy leírt,beszabályozott diétának az a lényege,hogy betartsd,mert akkor ér valamit.Bár az is igaz,hogy az ilyen diéták nem hazásosak,mert egyszer vége lesz,és visszahízol.Az a hatásos,amit örökre tudsz tartani.Tehát az egészséges életmód.Ha tuskó vagyok,ha nem.
2015. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire ragaszkodsz ehhez a diétához. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor igen, muszáj.

Én sosem követtem betű szerint egyetlen diétát sem. Inkább csak alapelveket vettem át, és ezeket alakítottam / kombináltam össze a saját életmódom, igényeim, erős és gyenge pontjaim szerint. Ilyen értelemben nem muszáj. (Persze fontos, hogy ha eltérsz egy diétától, akkor ésszel csináld és tisztában legyél vele, hogy az eltérés milyen hatással lehet a végeredményre. Ne legyen benne önbecsapás, hogy diétázom én, csak még ezt, csak még azt... :S)

2015. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csinálom már ezt a diétát már 1 hete csak se fehérje se keményítô napon nem ettem reggelire gyümölcsöt. Fehérje napon általába kefírt ettem vagy más fehérjét keményítô napon párolt zöldséget szén hidrált napon 1 zsemlét ettem reggelire. Ahol elöször néztem ezt a diétát Ott nem írta, hogy minden reggel gyümölcsöt kell enni most máshol is meg néztem Ott meg már írja!
2015. jún. 22. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Muszáj mert különben jön érted a mumus és elvisz mert nem ettél gyümölcsöt.
2015. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rendezd el őket rosttartalom szerint.
2015. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!