Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék 90 nap alatt...

Norcsa14 kérdése:

Hogyan tudnék 90 nap alatt lefogyni ha 158cm vagyok és 64 kg?

Figyelt kérdés
Nekem mindegy hogy milyen fajta diétával csak lefogyjak

#90 napalatt #64 kgról
2015. jún. 26. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Diétával nem fogsz fogyni. Sporttal fogsz fogyni. Nincs akkora túlsúlyod, lehet, hogy némi formálódás megoldaná a gond nagy részét.

Ha mindenre hajlandó vagy, csak lefogyj, akkor próbálj sportolni, legalább 4-5 alkalommal a héten 1-1 órákat minimum.

2015. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írd be hogy 90napos diéta én nem próbáltam de nagynéném 17kilót fogyott vele és sokkal csinosabb lett.
2015. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

# 1

NAGY TÉVEDÉS!

Sporttal az izmokat fejleszti az ember ha megfelelő tápanyagot juttat a szervezetébe főleg fehérjét amiből épül az izom!

Fogyni diétával lehet főleg olyan diétával amivel rákényszerítjük a szervezetet hogy zsírból nyerje az energiát!ÉS nem a koplalást kell követni mert az csak izombontáshoz vezet amitől löttyed lesz a test!

Egyszerűen rá kell venni magunkat a helyes étkezésre megfelelő tápanyagok megfelelő mennyiségben és megfelelő időközönként.

De annak semmi értelme hogy miután lefogy az ember zsírból akkor visszatér a régi rossz étkezésére mert akkor megint szépen visszahízik!

2015. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Csak sporttal fogytam 15 kilót. Semmi diéta.
2015. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es, általában azok kardoskodnak e mellett a "sporttal nem lehet fogyni" babona mellett, akik számára a sport a heti háromszor negyedóra kocogást jelenti.:)
2015. jún. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as: első vagyok. Szerinted mi égeti a zsírt az ember testében? Az orra? A szeme? Az izmai! Muszáj az izmaidat mozgatni, némileg erősíteni, ha a zsírraktárakat el akarod tüntetni.


Elképesztő, hogy ekkora h*leységeket büntetlenül le lehet írni.

2015. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hetente 3x2 vagy 2 és fél órát edzek és most megyek sporttáborba ahol napi 2x3 óra eszés de nem nagyon használ pedig nem eszek édességet sem.
2015. jún. 28. 09:42
 8/9 anonim válasza:
Nekem ez segített: mindenből ettem, tehát édességet is. Hetente 2x40 percet tornáztam vagy futottam, és kétszer 1,5 órát táncoltam (bár ennek a fele csak beszélgetéssel és nevetgéléssel telt.) A diétám lényege az volt, hogy igyekeztem kiegyensúlyozottan táplálkozni, a nasikat teljesen kizártam, aludtam napi 8 órát. Az étkezések (még gimis voltam és menzán ettem) előtt ittam 1-2 pohár vizet, és nagyon figyeltem, hogy tényleg sokat igyak, zöld teát vagy vizet, persze cukrozatlant. Csak reggelit ebédet és vacsit ettem, semmi nasi, cukros üdítő, de tényleg semmi. Amikor ettem, akkor viszont tényleg ettem, bár az első hét után már nem is annyira kívántam a zsírosabb ételeket, és jóval kevesebbet is ettem. Ilyen módszerrel (kb csak a nasik kizárásával) én annak idején 2-3 hónap alatt 8 kilót fogytam úgy, hogy ez egy cseppet sem volt megerőltető. (Tényleg ettem édességet is, viszont hat után semmit!) Szeritem tehát a kulcs a rendszeresség és a mozgás, meg persze a folyadékbevitel. Sok sikert. :)
2015. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És azt elfelejtettem, hogy 165 centivel akkor 70-ről fogytam 62-re, szóval nem azért volt ennyire nagyütemű, mert olyan rengeteg felesleg lett volna rajtam. Ha van kérdés, akkor írj bátran. :)
2015. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!