Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tegnap kezdtem bele a dietaba,...

Tegnap kezdtem bele a dietaba, de igy az elejen neheznek tunik. Ti mit tapasztaltatok: melyik volt a dietanak a legnehezebb resze?

Figyelt kérdés
1.honap, elso napok, a kozepen, a vegen stb. ?
2010. márc. 2. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
számomra a legeleje, miután már látszik az eredmény, onnantól igazán motivált az ember, könnyebb sokkal
2010. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én így közel egy év után 2-3 hetente csalok egy-két napot... Az első 5 hónap smafu volt. Ez az utolsó pár kiló a legnehezebb.
2010. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én most kezdem el 3szorra a 90napos diétát és csak azt tudom neked tanácsolni,hogy "Légy kitartó!!!"

Hidd el az eleje nem könnyű de,ha becsületesen csinálod és tornázol,mozogsz mellette akkor sokat fogsz fogyni vele.

Az első pár hétben sokat fogsz fogyni és utána stagnálni fog a súlyod(ilyenkor szokták feladni!!!)ha végig csinálod akkor utána is fogyni fogsz.

Jó méregtelenítő és a nasiról se kell lemondani,hisz ehetsz Szénhidrát napon nasit.:P

De ha csalsz azzal csak magadat csapod be!!!

Légy erős és ha ötletek kellene a kajcsikhoz vagy tanács akkor írj nyugodtan privit.Ahogy tudok válaszolok.

Kitartás! :)

Remélem tudtam segíteni:)

2010. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

en is ma kezdtem,eleg nehez :| Mind jon hogy egyek valamit.egyebkent azt szerettem volna kerdezni,hogy ebed tegyuk fel 12kor es vacsora 6 kozotte ti semmit nem esztek?

Es a vacsora nallatok hany orakkor van?

2010. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
2-3 óránként enni kell. 90 napos diéta nem épp a legjobb, sőt... És nem ez a lényeg, hogy melyik a legrosszabb része, mert pl. én ha nagyon rossz akkor is megcsinálom, elég erős személyiségem van.
2010. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elején valóban döcögős lehet egy kicsit, de belejössz! Nekem 2-3 hét múlva viszont nagyon megjött a kedvem hozzá. S kezdett már látszani az eredmény is.

EGyébként nekem a gyümölcsnapok nem nagyon tetszettek. Inkább nem ettem semmit, amikor már untam azt a pár fajta gyümit, amit ettem. Ez persze nem túl jó. De így is hatásos.

Nekem talán a legnehezebb része, hogy minden nap mást kellett főznöm, készülnöm. S soha nem ehettem a tegnapi maradékot, amit azelőtt megtettem. Nagy család mellett ez nem könnyű, amikor eleve többfelé kell főzni, a saját diétám még plusz tehernek tűnik egy kicsit. De hát nem baj, semmi sem jár áldozat nélkül..... :-)

Az eredmény viszont nagyon meggyőző!

2010. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!