Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért vagyok most érzékenyebb...

Miért vagyok most érzékenyebb a tejre?

Figyelt kérdés
Kb szeptember óta úgy indítottam a napot, hogy reggelire csokigolyós müzlit ettem elég sok tejjel, mégse volt problémám soha, sőt, egyáltalán nem hajtott meg. Ezzel a szokásommal felhagytam január óta, de csak most vettem észre amióta 90 naposozok (most kb a felénél járok), hogy fehérjenapon ha megiszok egy bögre tejeskávét, vagy csak simán tejet, az egész nap meghajt és felpuffaszt. De úgy alaposan, és kb óránként futkozok wcre. Más napokon nem iszok tejet, se tejterméket nem eszem. Egyébként fehérjenapon inkább csak húst szoktam enni, joghurtot meg kefirt ilyenekt nem, mert nem szeretem különösen őket, maximum tejfölt teszek erre-arra, de attól nem szokott semmi bajom lenni. Mitől lehet ez?

2015. júl. 1. 18:07
 1/5 anonim válasza:
Lehetséges hogy laktózérzékeny vagy.
2015. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És most alakulhatott ki? Vagy eddig akkor miért nem volt problémám a tejjel? Mert tényleg napi fél liter megvolt simán és semmi gond nem volt.
2015. júl. 1. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El lehet szokni a tejtől, úgy látszik, Neked elég gyorsan ment. Én is könnyen elszoktam a gluténtól, de a szénhidráttól is, pedig ez utóbbit még eszem is, csak többnyire keveset. Életmódváltás után pár hónappal büntetni tud a régi étrend (nálam változó, hol kicsit rosszul leszek tőle, hol semmi).
2015. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De benne van a pakliban hogy laktózérzékeny vagy, ténylegesen. Egy ismerősömnek sokáig semmi baja se volt tőle, utána meg ment a hasa, satöbbi.
2015. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. hát ez érdekes, nem gondoltam volna, hogy így hat rám. Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. júl. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!