Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14-éves 177-cm magas 93-kg.2...

14-éves 177-cm magas 93-kg.2 hónap alatt kemény munkával, kevés kajával tudnák 10-kg-t fogyni? Heti kétszer megyek edző terembe! Válaszokat köszönöm

Figyelt kérdés
S.O.S

2015. júl. 6. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 8 kilót lehet fogyni egészségesen.
2015. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az az igazság, hogy van olyan ember, aki ha még keményen is edz, úgy se tud lefogyni, mert a teste máshogy dolgozza fel a táplálékot.

Viszont az se mindegy hogy fiú vagy, vagy pedig lány.:)

2015. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok !!! :)
2015. júl. 7. 02:49
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem keveset kell enned hanem a makro tápanyagokra figyelni, ugye fehérje, szénhidrát, cukor, zsír.


Az elején tisztázzuk le hogy nem a zsírtól hízik az ember, azt remélem tudod.


Figyelj oda hogy nagyon kis mennyiségben egyél szénhidráttartalmú életeket. Ezek a fehér kenyér, tészta, rizs, és társai. Ezek közül a rizs a legjobb, ezt kell a többi közül a legjobban megtartani. Rizsből az 1kg húshoz elég kb 100gram. Fehér kenér helyett próbálj átváltami a barnakenyérre és a magvasra.


A cukrot teljesen iktasd ki az étrendedből, ha fogyni akarsz nincs csalóétkezés, kicsisnikers, kicsimilka, kicsinasi.. Ez alól a gyümöcscukor kis mértékben kivételt képez, és a gyümölcs hasznos a benne lévő rostanyagok miatt, ezért 2 naponta egy banánt vsgy egy almát nyugodtan egyél meg. Ha nem bírod ki cukor nélkül, akkor csakis a barna cukor!!


A fehérjebevitelt növeld, próbálj a pénztárcádhoz mérten a legjobb minőségű húst enni, a csirkemell és a csirkecomb szerintem egy megfizethető kategória. Iktasd be a halat az étkezésedbe, kb heti 1-2x.

Ezért most hülyének fogsz nézni, de egész nyugodtan egyél kolbászt és szalonnát, nyugodj meg, nem fogsz elhízni és a koleszterinszinted sem fog megemelkedni, ez egy tévhit :)


A zöldségekkel nem kell vigyáznod, ugyanúgy tartalnaznak kis mennyiségben szénhidrátot de elhanyagolható, viszont elég sok növényi fehérjét is tartalmaznak. A hús mellé egyél zöldségeket mint spenót, brokkoli, édesburgonya, saláta. Kerüld a keményítőtartalmú zöldségeket mint a kukorica, a krumpli. Ez fontos!


Heti 1x HIIT edzés (Magas intenzitású intervallum edzés)

/100m sprint, amilyen gyorsan csak sudod, utána 45másodperc pihenő, és ezt amikor a sírás kerülget és azt mondod hogy nem bírod tovább, na akkor még kettő belefér, saját tapasztalat :D/


2x 30 perc kocogás kényelmes tempóban, (ha zenét hallgatsz jobban fogod bírni)


És egy jó tanács a végére: Ne fogyassz tejet, mert tele van állati hormonokkal, mivel azt a tehén a borja felnevelése céljából termeli, ezen kívül tele van antibiotikumokkal amiket a tehenekbe tömnek. Helyette fogyassz inkább rizstejet, ugyan olyan íze van, kicsit drágább, de ennyit nekem megér.

A diéta alatt vizen kívül semmilyen italt ne fogyassz(3l, 1.5liter egyből felkelés után, majd a többit a nap folyamán. Az első 2-3napban óránként pisilni fogsz mivel a víz átmossa a májadat és a belső szerveidet, kitakarítja belőle a káros dolgokat stb.. Ezt nevezzük tisztítókúrának, de ha ezt kibírod onnan garantált a siker. Ha nincs tisztítva a szervezetünk a zsír könnyebben rakódik le.)Alkoholt lehetőleg teljesen kerüld, mivel az dehidratálja a szervezeted.


Ennyi jutott most eszembe, de szerintem a fontosabb dolgokat leírtam :)

Jó fogyást :)

2015. júl. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Jah és ha főztök lehetőleg zsírral de ne zsírosan főzzetek, lehetőleg ne olajjal! :)
2015. júl. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
#2 es, nincs olyan hogy ha akar se tud lefogyni, ha suli után beül ammekibe vagy valamelyik szar gyorsétterembe,majd hazamegy és nézi a breaking bad legújabb részét két lays chipssel az oldalán, közben siránkozva hogy én sose fogok lefogyni akkor ne is várjon fogyást. A fogyáshoz türelem, kiegyensúlyozott étrend és megfelelő mennyiségű kardio edzés kell amit mindenkinek személye válogat, énis csak egy átlagot tudtam írni, hogy kb mit hogy csináljon a kérdező. Mindeki a hülye éheztetésével jön, hogy ma ettem két szem epret de délután kihánytam, aztán este megettem három szem kukoricát de aztán este mentem hányni. Egy az hkgy ez sosem volt és sosem lesz hatásos, mivel így a saját szervezetüket gyilkolják, szó szerint, mivel ilyenkor sejtek pusztulnak el. Másrészt ilyenkor még ha sikerül is fogynia az illetőnek 2-3 kilót azt 3napon belül visszaszedi ugyanazt magára, vagy még többet mivel a szervezet pótolja az ilyen módon felhasznált készleteket. Lefogyni meg csak az nem tud aki mentálisan gyenge, vagy genetikailag tulsulyos
2015. júl. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!