Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le?

Ifjab Tibi kérdése:

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

sziasztok 15 éves fiú vagyok 184 centi magas 120 kiló jövő hét hétfőn megyek kondiba

írnátok nekem egy étrendet?

nem nagyon látszik meg rajtam hogy kövér vagyok orvos azt mondta nem kövér vagyok csak kicsit túl súlyos de ám az iskolánkban én voltam a legerősebb

fogyni szeretnék kb havi 5 kilót FIX-en!



2015. júl. 24. 21:59
 1/9 anonim válasza:
shop.builder.hu-n találsz étrendet biztosan!
2015. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
14%
Dagadt disznó!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xddd jah inkabb mint palcika
2015. júl. 27. 08:49
 4/9 anonim válasza:
Hát én semmi pénzért nem lennék kövérebb... (14/f 172/48)
2015. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: sz4rul trollkodsz, ennél jobbat is ki tudsz találni...

Kérdező: nézz utána a neten a szalkasito dietanak. Ha mész Kondiba es van jo edzesterv a jo étrend melle, akkor az egészséges fogyast jelent.

2015. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem trollkodtam, tényleg ennyi vagyok-.-
2015. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ahhoz, hogy fogyj sok minden szükséges! Kezdésnek jó, hogy mész kondiba, de tudnod kell, hogy a fogyás 70% diéta és 30% edzés. És az egészséges fogyás havonta 1-2 kg!!! Ne türelmetlenkedj,várd ki,ha rendesen csinálod meglátod lesz eredmény. Próbálj minél több zöldséget enni és gyümölcsöt! Napi többszöri (kb5) étkezés kis adagokkal. Pl reggelizel aztán tízórai gyanánt nem kell megint bekajálni,elég egy alma. Rengeteg diétát találsz az interneten,könyvek is vannak. Sok sikert!
2015. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legelőször keress otthon kisebb -de nem sokkal kisebb tányérokat. Aztán, ahogy más is írta, egyél sok zöldséget, és minden evéshez.

Használ,ha evéshez legelőször levest eszel.

A tojás sokáig marad a gyomorban, érdemes azt is enni.


Szerintem eheted ugyanazt, mint eddig, csak kevesebbet, és kiválaszthatod azt ami a legtöbbet hízlal, hogy azt elhagyod. Mondjuk, ha cukros italt ittál eddig, akkor azt hagyod el, és helyette mondjuk citromos vizet iszol.

2015. aug. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zamer válasza:

Nem feltétlenül a te hibád. A szervezeted ilyen. Amiket soha ne egyél:

-Mekis kaja

A glutént kerüld ha tudod.

2015. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!