Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy működik ez a 90 napos...

Hogy működik ez a 90 napos diéta? Én még nem csináltam és nagyon fogyni akarok mivel 168cm magas vagyok és 105kg. Bár én erős testalkatú vagyok de azért egy 20kg-ot legalább leszeretnék adni. Csak az-az egyik problémám, hogy nemigazán van önbizalmam.

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 08:05
 1/5 anonim válasza:
16%

Helló!

Nekem 3 hónap alatt 18 ment le, a lényeget leírom: Reggel gyümölcs, a banán, sárgadinnye , füge , datolya kivételével minden mehet, igyál sok vizet , édesítőszeres üdítőt, mindenhez csak édesítőszert használj. Délben: lehet hús,pörköltek, bármilyen fehérje, levesek, párolt, főtt zöldségek, gomba.Este: ugyanaz mint délben. Ha észrevetted szénhidrátokat nem írtam - ez a lényeg! Kenyér,tészta, csokoládé, péksütemény , cukor , mogyoró, mák, dió nincs,levest is tészta nélkül egyél. Törekedj csak fehérjéket, és zöldségeket fogyasztani, minél kevesebb zsírral, ehetsz pörköltet délben és este 3-3 tányérral is , de kenyér nélkül. Mindennap ugyanabban az időpontban egyél,ebéd és vacsora előtt,és után 2-2 órával ne egyél semmit! Testmozgásra nincs szükség, úgy ahogy kalória számlálgatásra sem. Ha komolyan fogyni szeretnél rendeld meg a REFORMKONYHA , vagy a TESTKONTROLL című könyvet, antikváriumokban is szokott lenni, itt nem drágák. Sok sikert!

2015. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"Testmozgásra nincs szükség,"


Ez aztán a nagyon tudományos hozzáállás!


Így lehet tipikus jojó effektust csinálni.

Kedves kérdező: tessék visszafogni magad, mindennek csak a felét megenni, sót, kenyeret, cukrot, ahol tudod- de reálisan!- hanyagolni, és igenis mozogni. Mégha az egy erőltetett tempójú séta is. Napi 5*, mégha az 20 perc is...


A kulcsa az egésznek az önmegtartóztatás!

És ne várj csodát: nem 3 hónap alatt híztál meg, nem 3 hónap alatt fog lemenni.

De ha így teszel, meg is tudod tartani, mert hozzászokik a szervezeted, visszaszűkül a gyomrod, rutin lesz.


Próbálhatod azt is, hogy minden falatot megrágsz 20-25*! A hosszabb evési idővel a szervezet átverhető, hamarabb jön el a _"tele vagyok" fázis.

Egyél lassan, fél adagot és kontoláld magad!

Vigyázz az egészségedre, a drasztikusság betegséget szülhet.


Sok sikert!

2015. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belahun007 válasza:
Ém még azt tudom tanácsolni hogy egyél annyit amennyire a 90kg-os émednek lenne szüksége és azzal lefogysz ha mellé mozogsz is és utána tudod könnyen tartani.
2015. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor még csak 90 kiló voltál azt nem vetted észre ?
2015. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen x napos/hetes diéták mind hülyeségek. Ha csak 90 napig eszel másképp, azzal nem mész sokra. Az egészséges táplálkozás és életmód egy egész életre kéne szóljon, nem csak 90 napra.
2016. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!