Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves fiú vagyok októberben...

14 éves fiú vagyok októberben leszek 15 és probléma van a súlyommal ugyanis 174 cm vagyok 81 kg ami mindenhol eloszlik az alakom deltás mert gyúrok konditeremben de én nem látom kövérnek magam mások viszont nagyon annak. Miért?

Figyelt kérdés
Ruha nélkül se vagyok annyira elhizott ruhával meg tök vékonynak látom magam.Lehet testkép zavarom van? Fogyjak min. 70 kg alá? Sok ez a 81 kg 174 cm-nél?
2015. aug. 14. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet. Az alakod nem biztos, hogy a gyúrás miatt olyan, amilyen, hanem megfelelő a vállszélességed a csípőszélességedhez képest.
2015. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát a normális testsúlyod maximum 75kg lenne,úgyhogy nem mondhatjuk hogy kövér vagy. Szerintem járj továbbra is konditerembe,és ha jól érzed így magad akkor ne foglalkozz másokkal.
2015. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lenyeg az hogy mennyi a testzsirod.
2015. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as a bmi az 27 a testzsir nem tudom hogy ez e
2015. aug. 14. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

BMI más tészta.


Rakj fel egy képet, akkor tudjuk igazából eldönteni, hogy mi is a helyzet.

2015. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!