Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan álljak neki, hogy...

Hogyan álljak neki, hogy kezdjek el diétázni? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja járok edzeni konditerembe, fogyni szeretnék, de úgy hogy nem szeretnék izom veszteséget,és sokan mondják hogy 2órát könnyű végig edzeni a legtöbben a maradék 22 órában buknak el , ezt a kajálásra értik.

Olyan szinten kezdő vagyok diétában hogy semmit nem tudok róla, de szeretnék oda figyelni mit és mennyit eszek, és hogy ezt bírjam.

A diéta fő oka: 107 kg vagyok és kb. 190 cm magas. Szóval nem az a tömzsi elhízott alkatú vagyok, és igazából csak a hasamból szeretnék leadni!

17/F



#diéta #fogyás #fogyókúra izom veszteség mentesen
2015. szept. 1. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod megmondani honnan fog lemenni a súlyfelesleg, lehet a hasadról megy le legutoljára.

"2órát könnyű végig edzeni ", na aki ezt mondja, az soha életében nem edzett még igazán.

kaloriabazis.hu, meg olvasd el a sárgakapszulát, aszem ingyenes a neten.

Nagy varázslat nincs, sok zöldség, hússal, tojás, túró és kész. Arra figyelni kell, hogy ez sokáig nem csinálható nekem is másfél hónap alatt közel 10 kg lement, szal el kell kezdenem többet enni majd. Még mozogni sem nagyon volt időm pedig.

2015. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Időpont megszabásnak is örülnék! napi hányszor és mikor, én reggel 5kor kelek de akár ebédig kibírnám kaja nélkül (12:00) most már el határoztam magam a kitartás mellet, csak nem tudom mikor hányszor mennyit és mit. Nagyon várnám még a további tanácsokat!
2015. szept. 1. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy mikor és mennyit, ez pont az, amiben nincs fix jó megoldás, mindenkinek ki kell tapasztalnia, neki mi a jó.

Amúgy 2 órát nem könnyű végigedzeni (nem is nagyon lehet egyben, ha az ember rendesen csinálja), egyeseknek napi 5 perc sem sikerül, pedig az tényleg könnyűnek tűnik.


Ha délig nemcsak bírod, de nem is vagy éhes, nem okoz kiéhezést, működsz, akkor, ha csak nincs valami komoly okod rá, amit nem soroltam, akkor akár ne egyél délelőtt, próbáld ki. Én speciel ezt teszem, nálam ez alapvetően szükséges, csak így érzem jól magam.

A testépítők tipikusan gyakran esznek, de van kivétel.


Nekem az logikus, hogy annyit egyél egyszerre, amennyivel jóllaksz... Elég hervasztó, ha eszel és éhesebb leszel, mint voltál, nálam a kis étkezések ezt okozzák. Persze egyes ételektől könnyebb jóllakni, ezt is ki kell tapasztalni.

Mivel edzel, remélhetőleg van fogalmad róla, hogy milyen legyen az edzés előtti és utáni étkezés, ez engem nem nagyon érint és nem tudnám elég jól leírni, hiába olvastam róla, ráadásul itt is számít a konkrét étrend, pl. egy ketós lehet, hogy edzés előtt tol némi szénhidrátot, de utána tuti nem, csak fehérjét és zsírt :)

2015. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!