Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy tudnék 4-5 hónap alatt...

Pistissi kérdése:

Hogy tudnék 4-5 hónap alatt 10-15 kilót leadni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban aki nagyon tetszik. De kicsit túlsúlyos vagyok. Segítenétek hogy hogy tudnék 4-5 hónap alatt 10-15 kilót leadjak? Köszi.


Én is komolyan veszem a te kérdésed te is vedd komolyan az enyémet!



2015. szept. 3. 14:48
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekiállsz valamit rendszeresen mozogni, a tesiórákat is komolyan veszed. Az étrendedből kiszórod a "hulladékot", csak olyan kaját eszel, amit a szervezeted hasznosítani is tud és szüksége is van rá. Ez már elég lesz ahhoz, hogy jobban nézzél ki, aztán ha belejössz, lehet fokozni az edzést, súlyzóst beletenni, stb.
2015. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Január óta fogytam 25 kilót egy kissé eszeveszett diétával és edzés programmal (19-20-at június közepéig, onnantól észheztértem). Az említett kifejezés miatt is nem nagyon ajánlom, mert csodálom, hogy én nem dobtam be a pacskert. Na szóval, hetente 5× lejártam edzőterembe, 15-20 perc kardio, aztán 3-4-5 géppel dolgozni, néha a végén is 10-15 perc kardio. Semmi cukrosat, zsírosat nem ettem - mármint túl cukros, zsíros ételt, pl. chipset, pörköltöt, tortát, de még semmi féle kenyeret sem (csak extrudált kenyér). Csirkemellet csirkemell hátán ettem, semmilyen más húst nem. Köreteknek kuszkusz vagy ehhez hasonló. És így tovább, és így tovább... Hatékony, havi 5 kilót ledobtam vele, de nem lehet egy életen át tartani.
2015. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most tartok a második hónapom végénél, és eddig 11 kiló ment le.

Semmi titok nincs benne, csak annyi, hogy annyi kalóriát vittem a szervezetembe amennyit el is tudtam égetni


Én a kaloriabázis.hu oldal segítségével fogytam. AZ én számításaim szerint napi 1100 kalória bevitelre van szükségem, megfelelő fehérje, szénhidrát, és zsír bevételével. Heti 4x megyek 40-50 percet edzésre ami súlyzós és kardió edzésekből is áll. Amiről lemondtam az a kenyér (nem eszek kenyeret, zsömlét) és a pékáruk. Minimálisra csökkentettem a lisztes és a tésztás ételeket. Ez nem jelenti azt, hogy néha nem eszek. (tegnap spagettit ettem) de ilyenkor figyelem, hogy mennyi kalóriát ér az az étel. A lényeg. Ne lépjem túl a kalóriakeretemet, és a szénhidrát, zsír keretemet.

2015. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a lisztes, cukros ételeket, csökkentsd a zsír bevitelt. Figyelj oda a kalóriákra, és kezdj el sportolni valamit. Ennyi a fogyás alapja, de ha részletsebben érdekel, akkor ajánlom ezt a cikket: [link]
2015. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én egy hónapig bírtam csinálni,de az hatásos volt. Napi 1500kcal alatt próbáltam enni csak vizet ittam és minden nap min. 30-45 percet edzettem felváltva (has,cardio,comb,kar) és 4 kilót fogytam.

Heti 1 "jutalomnapot" tartottam amikor azt ettem amit éppen megkívántam.

És fontos hogy ha éhes vagy előbb igyál meg egy pohár vizet.

2015. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!