Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 170 cm magas, 88 kg lány...

170 cm magas, 88 kg lány vagyok. 10. napja csinálom a 90 napos diétát, és aggaszt hogy még nem fogytam szinte semmit. 1 kiló szaladgál fel-le. Valamit nem jól csinálok?

Figyelt kérdés

Igyekszem pontosan betartani, igaz tegnap a gyümölcsnapon este ettem mást is, de csak mert már fájt a gyomrom a rengeteg gyümölcstől.

Lehet hogy ez borította fel dolgokat? Vagy idő kell ahhoz hogy a szervezet ráálljon a tápanyagok szétválasztására?


2008. szept. 10. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mint minden fogyókúra, ez is vkinek bejön, vkinek nem. Én (is) sajnos a 2. csoportba tartozom. Két hétig csináltam, betartottam mindent, aztán ráálltam a mérlegre és 2 kg-val többet mutatott. Na, az ott betette a kaput, mert akkor már én is szédelegtem, úgyhogy abbahagytam. Most már fél éve járok heti 1-2 alkalommal spinningre és 2* aerobicra és bár nem fogytam, szépen feszesedek és tűnik el a hasamról a zsírpárna.

Egy igen túlsúlyos (bőven 100 kg fölött van) kollégám viszont 18 kg-t fogyott vele és most elkezdte megint, mert neki bevállt. Sztem ez attól is függ, hogy kin mennyi plusz van.

A lényeg: igyál nagyon sok vizet vagy gyógyteát és MOZOGJ!!!

2008. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak intzenzív sport nélkül nehéz fogyni. Egy dolog a diéta, de ugyanúgy szükséges a mozgás is.

Esetleg egy tipp a napi kalória bevitelt csökkentheted tovább ha étkezések előtt elfogyasztasz egy nagy tál nyers salátát idány zöldségekbl, amire csak citromlevet és kis olajat raksz. Kevesebbet kívánsz majd a főételekből. A rostdús zöldségektől meg jól is laksz. :)

2008. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Két hét után indul be a zsírégetés...Ezt bármelyik fogyókúránál érdemes észben tartani.És azt is,hogy ha három liter vizet(!) megiszol naponta,sokkal könnyebben beindul.Este pedig NO nasi:)
2008. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapig bírtam, 165/76 adatokkal.. egy gramm sem ment le rólam, pedig betartottam, tornáztam. párom fél évig csinálta, neki lement 18 kiló, és jól szarrá is ment a gyomra utána.. sajnos el kell fogadni, hogy valakinél nem működik.
2008. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek.

Szerintem még a jövő hetet kivárom, még reménykedek hátha beindul a fogyás:)

Igyekszem sokat inni, és mozogni!

2008. szept. 10. 10:07
 6/12 anonim válasza:

Nem mindenkinél jön be a diéta. És az sem mindegy kin mennyi felesleg van. Akinek több, az többet fog leadni. Én másfél hónapig csináltam, és csak a 4 hét után kezdtem fogyni, 8 kg ment le, de addigra meguntam, hogy kimaradok a jó kis szaftos kajákból. :) Na meg a gyümölcstől már hányingerem volt.

Ilyen ez....

2008. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is elég nagy súlyfeleslegem van, 88 kg vagyok és 68 kg-ra szeretnék lemenni, a magasságomhoz az lenne az ideális. Azért még bizakodok:)
2008. szept. 11. 09:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem
2008. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem az emberek hozzáállását. Az a 88 kg sem egy hét alatt, de nem is egy hónap alatt jött fel. Miért gondolják hát, hogy 90 nap, 1 hónap, 13 nap alatt lemegy, ami adott esetben évek alatt rakódott le?
2008. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ne várd azonnal a hatást.Tapasztalat,én elsőre a harmadik héten kezdtem fogyni,de semmi kenyér, igaz egy kis bünőzés belefért, és így 14kg. minusz. A második amit most egy hete kezdtem el,(már,még)1kg.Én kitartást kívánok és nehagyd abba.
2008. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!