Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétával mennyit...

90 napos diétával mennyit fogyok ha 174 cm 78 kg vagyok? 15f (ennek ellenzői kíméljenek)

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
az csak attol fugg, hogy mennyi lesz a kaloriadeficited, elore a fogyast senki sem tudja megjovendolni.
2015. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a 90 naposnak akkor lenne értelme ha 178 kiló lennél nem pedig 78,mert arra van kitalálva a beteg embereknek.

neked csak annyi a dolgod,hogy 3 óránként eszel fehérjét zöldséget bőségesen és egy kevés szénhidrátot.

gugliba-szénhidrátok-ezeket kell fokozatosan lecsökkentened.

2015. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Leifur ***** válasza:

Szervusz,

Fogyásra én is mást ajánlanék. De maradok a kérdésednél.

Ha nagyon szokatlan neked, hogy betarts szabályokat az evésben, és/vagy eddig sokat ettél tésztaféléket, cukrokat, stb, akkor valószínűleg lesz valami hatása. Lehet, hogy lesz 1 vagy két hét, amikor ideiglenesen begyorsul a fogyás, de mindenképpen mozogni kell mellé, hogy igazán hatásos legyen.

Ha pedig utána tartani szeretnéd a súlyod, akkor 90%-ban követned kell ugyanazt az életformát, amit a fogyás alatt csináltál.

2015. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15 évesen a mostani felesleged lazán eltűnhet a következő 2-5 évben, mivel még nősz sokat. A te korodban volt olyan osztálytársam, aki 20+ centit nőtt, teljesen megváltozott a testformája.


Ha akarsz valamit tenni az ügyben, akkor járj el futni vagy úszni heti kétszer másfél órát, az sokkal többet használ.

2015. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 illesoszkar válasza:
Biztos hogy lehet fogyni diétával sokan fogynak vele sajnos nekem nem megy de szerintem az én hibám de gyre rájöttem és ez biztos csak attól nem hizok amit nem eszek meg,éhezni meg nem tudok
2015. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia :)

Én 11 éves vagyok, és 22 napja csinálom szigorúan ezt a diétát, és a 73 kg-súlyomból 5 kilót lefogytam.

Ha te is szigorúan betartod, és sportolsz is, akkor te is fogsz fogyni! :) Az, hogy mennyit, az személyfüggő, de fogyni tuti fogysz! :)

2015. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!