Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 153 cm és 56 kg nem érzem jól magam a bőrömbe és sokan csúfolnak már mindent megpróbáltam diéta ,sport. lefogytam 4 kg max de utánna gyorsan vissza jött.amúgy vega vagyok.Tudna valaki nekem segíteni? Értelmes válaszokat várok

2015. okt. 8. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Értelmes válaszok.
2015. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Fiú/lány vagy?
2015. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért jött vissza? Válts életmódot, akkor nem kell a hízást okozó étrendre visszaállni (persze bármilyen étrend mellett lehet fogyni és súlyt tartani, mennyiség kérdése, de némelyikkel nagyon nehéz és állandó odafigyelést igényel, plusz nem is egészséges, jobb az életmódváltás).
2015. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy tényleg mindent kipróbáltál volna.

A visszajöttből az jött le, hogy ezt kúraként csináltad, ami szintén hiba. Egyébként mit és mennyit ettél és mozogtál?

2015. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok

4. Minden nap másfél órát úsztam mármint versenyző is voltam és közben diétáztam is de a bőrömön ki jöttek valami foltok és emiatt abba kellett hagynom aztán híztam vissza mindent pedig diétáztam

2015. okt. 9. 17:08
 6/9 anonim válasza:
En nem igazan figyeltem arra hogy mit eszek:D rendszeresen jártam futni,feluleseket csináltam,jartam edzoterembe,tancra+otthon is csinaltam.En 167cm 52kg 15vagyok es lany:D
2015. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
25%
Hibernáld magad te disznó
2015. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6. hát elég nagy pofád lehet XDDD azt mondtam értelmes válaszok ;D csak hogy tudd egyáltalán nem sértettel meg :DD de azért próbálkozhatsz ;)
2015. okt. 19. 14:24
 9/9 A kérdező kommentje:
*7.
2015. okt. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!